gamisport.sk » Kolieskové korčule » Trekové korčule » Spokey BUFF Trekové korčule regulovateľné, ABEC 5, bielo-ružové, veľ. 39-42

(Vypredané) Spokey BUFF Trekové korčule regulovateľné, ABEC 5, bielo-ružové, veľ. 39-42

UPOZORNENIEProdukt nie je skladom.

Spokey
viac značky Spokey

Odporúčame tiež:

Trekové korčule Buff boli navrhnuté s myšlienkou na tých, ktorí svoje korčuliarske dobrodružstvo ešte len začínajú. Technické parametre sme vybrali špeciálne Tak, aby sa dosiahla čo najväčšieho potešenia z jazdy.

KVALITA

Na naše produkty kladieme veľmi vysoké nároky, z toho dôvodu dbáme na to, aby na ich výrobu boli použité Materiály najvyššej kvality.

Vieme, že je dôležité sa odlíšiť, preto kladieme zvláštny dôraz na originálny a vypracovaný dizajn. Korčule Spokey sú vyrobené v súlade s najnovšími trendmi a najmódnejšími farbami.

TECHNOLÓGIE A VÝHODY

Pri výbere korčúľ, venujte zvláštnu pozornosť podvozku. Pri modeli Buff bol podvozok vyrobený z odolného kompozitu. Kolieska sú vyrobené z odolného PU Materiálu (54 x 32 mm), ktorý je optimálny pre rekreačnú jazdu. Ložiská ABEC5 zaručujú presnosť, dlhú životnosť a komfort jazdy. (Ložiská z uhlíkovej ocele. ABEC 1, 3, 5, 7, 9 je norma definujúce presnosť, s akou boli vyrobené ložiská, ktorá určuje plynulosť točenie a dosiahnutú rýchlosť.)

Trojitý systém zapínania: šnúrky, suchý zips a dvojitá spona zaručujú nielen optimálne prispôsobenie nohám, ale pRedovšetkým najvyššiu úroveň bezpečnosti. Spony od Spokey sú vybavené bezpečnostným systémom, ktorý zabraňuje samovoľnému uvoľneniu spôn - Takže si môžete byť istí, že počas jazdy zostane pásik na svojom mieste.

Pri modeli Spokey Buff môžete rýchlo a bezproblémovo nastaviť potrebnú veľkosť, ktorá vám umožní optimálne prispôsobiť Topánku nohe. Trvá to len niekoľko sekúnd. Je to vynikajúce riešenie pre tých, ktorí stále rastú aj pre tých, ktorí majú veľkosť "na rozhraní" (napr. 36/37).