gamisport.sk » Detská cyklistika » Odrážadlá » Odrážadlo PUKY Pukylino červené

Odrážadlo PUKY Pukylino červené

Detské odrážadlo nemeckej spoločnosti PUKY je koncipované Tak, aby deti, ktoré urobili svoje prvé krôčiky, mohli vyskúšať a rozvíjať svoje ďalšie schopnosti - nasadanie, zosadanie, odrážanie a riadenie.

Odráždedlo Pukylino je ideálny práve pre prvé skúsenosti s nasadania a zosadaním. Deti si skvele začnú precvičovať počiatočné riadenie a pohyby nôh. Nenásilnou cestou pomáhajú rozvíjať detskú motoriku. Odstrkovadlá sú vhodné pre deti od 1 roka.

Značka Puky teraz prichádza s novým farebným dizajnom. Nádherné ružové odrážadlo vhodné pre malé slečny je teraz STYLOVE doplnené o tmavo ružová riadidlá.

Odrážadlá Pukylino majú štyri kolesá pre maximálnu stabilitu malých detí. Odrážadlo je dokonale stabilný a deti Tak začnú hrou rozvíjať svoj pohyb. Kolieska sú gumové, vysoko kvalitné a navyše dokonale tichá.

Riadidlá odstrkovadlá Pukylino sú nevysouvací a obsahujú bezpečnosťou koncovky. Tie sú veľmi pRaktické pRedovšetkým preto, že deťom nezíde z riadidiel ručička. Veľkou výhodou je, že sa riadidlá otáčajú iba o tridsať stupňov. Dieťa Tak nemôže nebezpečne a rýchlo zmeniť smer.

doba expedície: do 3 dní

Odporúčame tiež: