gamisport.sk » Karimatky a matrace » Nafukovacie karimatky » Karimatka Zajo Hike 1.8 Fold Matt Orange

Karimatka Zajo Hike 1.8 Fold Matt Orange

Kompaktný kariMatka harmonikového typu so štruktúrou pripomínajúcou kartón na vajíčka. .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 5 dní

Cena vč. DPH27,56
Pôvodná cena
49,33
Zajo
viac značky Zajo

Kompaktný kariMatka harmonikového typu so štruktúrou pripomínajúcou kartón na vajíčka.

   Táto outdoorová kariMatka je vyrobená z kvalitného polyetylenového Materiálu s hliníkovým filmom, ktorý je odolný, robustný, ľahký, bez zápachu, vodeodolný, odolný voči prachu a korózii.

   Vďaka svojej jedinečnej pene tvorené uzavretými bunkami a štruktúre pripomínajúce kartón na vajíčka tí Hike 1.8 Fold Matt poslúži pri Takmer každej outdoorovej aktivite. Je to ideálna voľba pri pobytoch v odľahlých miestach, kde samonafukovacím kariMatkám hrozí poškodenie alebo prepichnutie. Jamky v štruktúre kartóne na vajíčka neslúžia iba na rozptýlenie hmotnosti, ale tiež zachytávajú vzduch a pomáhajú izolovať. Hliníkový film odráža telesné teplo späť, čím ponúka ešte väčšiu tepelnú účinnosť pri nižších teplotách. Super-jednoduchý harmonikový dizajn umožňuje prispôsobenie kariMatky aj pre nižšie užívateľov. Pokiaľ ju chceš skrátiť, alebo z nej urobiť viac podložiek na sedenie, jednoducho ju Odstrihni. (Pre turistov, ktorí počítajú každý gram záťaže, je zastrihnutia na svoju vlastnú dĺžku úplne bežné.)

   Používať reflexnou stranou nahor. Pena tvorená uzavretými bunkami zvyšuje odolnosť. Hliníkový film odráža telesné teplo späť. Jednoduché čistenie. ZBaliteľná do kompaktných rozmerov vhodných na prepravu a skladovanie. Rozbalené rozmery: 183 x 57 x 1,8 cm Zbalené rozmery 16 x 57 x 12,5 cm

   • Tepelný odpor - R: 2.6
   • Váha: 404 g
   • Zloženie: 100% Polyethylene + Alu film
   • Rozmer: 183 x 57 x 1.8 cm
   • Zbalené: 16 x 57 x 12.5 cm

   doba expedície: do 5 dní

   Odporúčame tiež: