gamisport.sk » Expedičná strava » Hlavné jedlá » Summit To Eat fazuľový šolet 813100

Summit To Eat fazuľový šolet 813100

Fazuľový kotlík.

Vychutnajte si toto výdatné jedlo na vašej expedíciu alebo výletu. Tento pokrm, vhodný pre vegánov i vegetariánov, je plný zdravých fazule v chutnej cesnakovo-bylinkovej omáčke. Toto jedlo je perfektný, keď potrebujete jedlo na cesty, ktoré vás udržia v plnej sile na zdolanie všetkých dobrodružstiev.
Zloženie:
Miešané fazuľa (48%) (červené, biele, Borlotti, maslové fazuľa, cícer) / krájaná mrkva, zelené fazuľky, cibuľa / řepokový olej / paradajkový pretlak / cesnak, oregano, kukuričná múka, soľ, biele korenie

parametre:

Počet porcií 1
Hmotnosť balenia 102 g
Hmotnosť po príprave 382 g
Energetická hodnota 601 Kcal
Bielkoviny 14 g
Sacharidy 13 g
Z toho cukry 5,1 g
Tuky 50 g
Z toho mastné kyseliny 3,1 g
Vláknina 19 g
Sodík 2 g
Trvanlivosť 7 rokov

Príprava:

1. Odtrhnite okraj vrecúšku
2. Vyberte vrecko obsahujúce pohlcovač kyslíka (nehorľavý sáčok obsahujúci Oxyd železa pohlcujúce vlhkosť)
3. Do vrecka nalejte horúcu vodu a zamiešajte
4. Uzavrite vrecúško a obsah ponechajte rehydratovať. Proces trvá menej ako 10 minút

Pokrm je možné konzumovať priamo z vrecúška, alebo podľa potreby servírovať na tanier.

Bez použitia umelých konzervantov:
Vďaka uprednostňovaným použitie prírodných ingrediencií pred umelými prísadami majú pokrmy Mountain House vynikajúci prírodná aróma.

Aké sú výhody vymrazovaných potravín?

  • Vzhľad - lyofilizovanej (vymrazovania) potraviny si zachovávajú svoj pôvodný tvar a štruktúru, na rozdiel od potravín sušených na vzduchu, ktoré sa zmenšujú a scvrkávajú v dôsledku vysokej teploty spracovania. Stačí pridať vodu a počas niekoľkých minút potraviny vrátite do ich pôvodnej podoby.
  • Chuť - chutia rovnako dobre ako čerstvé. Vymrazovania odstráni vodu, nie chuť. Takže lyofilizovanej potraviny si uchovajú pRakticky všetky svoje chute, vitamíny a nutričný obsah.
  • Hmotnosť - váži menej ako čerstvé. Vymrazovaním sa potraviny zbaví 98% vody. Tým sa výrazne zníži hmotnosť, čo uľahčuje manipuláciu a znižuje náklady na dopravu. Napríklad, 10 kg jahôd váži iba 1 kg po vymrazený - jednu desatinu svojej pôvodnej váhy! Rýchlo sa však môžu rehydratovať späť do svojej pôvodnej hmotnosti.
  • Dlhá trvanlivosť - vymrazovania potraviny možno skladovať po niekoľko mesiacov alebo rokov pri izbovej teplote bez akéhokoľvek poškodenia alebo znehodnotenie.
  • Nízke náklady skladovanie - pretože môžu byť uložené v izbovej teplote, nevyžadujú nákladné studené alebo chladené skladovacie priestory, Takže je uskladnenie oveľa lacnejšie.

doba expedície: do 3 dní

Odporúčame tiež: