gamisport.sk » Športové tašky a kabely » Tašky cez rameno » Taška na rameno Wisport® Pathfinder - A-TACS LE

Taška na rameno Wisport® Pathfinder - A-TACS LE

Univerzálna taška pre každodenné nosenie (EDC) zhotovená z kvalitného a odolného 640D polyesteru .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 5 dní

Cena vč. DPH94,42
Wisport
viac značky Wisport

Univerzálna taška pre každodenné nosenie (EDC) zhotovená z kvalitného a odolného 640D polyesteru

Odolná outdoorová aktovka a taška na notebook s úRaktickýjm a moderne usporiadaním vnútorného priestoru. Je elegantná a pRaktická zároveň, hodí sa k jeansom ik obleku. Má veľmi atRaktívny dizajn, říídí sa modernými trendmi pánskych tašiek cez rameno. Prináša najvyššiu možnú úžitkovú hodnotu. Taška Pathfinder je práve to, čo potrebujete každý deň do práce alebo do školy, na strelnici alebo aj na delegáciu.

Vnútri tašky je organizér s priehradkami na ceruzky, peňaženku, kľúče atď.

Taška je štandardne dodávaná s odníMateľnou prepážkou s vystuženým vreckom na tablet alebo notebook 15 ", do ktorej sa ešte pohodlne zmestia dokumenty veľkosti A4, tučná kniha alebo aj športové oblečenie. Uzatváranie veka tašky je na suchý zips a na 2 rýchLoupínacie přezkly. Ramenný popruh je 2 "(cca 5 cm) silný a je je osadený mäkkou podložkou poskytujúce vysoký komfort a ochranu pred otlakmi a nepríjemným zařezáváním popruhu do ramena.

Taška má tiež 1 "silný pás na bok, ktorý drží ju drží v stabilnej polohe aj pri behu alebo krátkom šprinte. Taška má tiež ucho umožňujúci nosenie v ruke. Na veku je panel so suchým zipsom na pripevnenie ID štítku alebo vlajky a podobne a tiež panel s tromi MOL LE popruhy na upevnenie ďalšieho vybavenia - vrecká, puzdrá, sumky atď.

  • Materiál: nylon Cordura®.
  • Rozmery: 35 cm x 27 cm x 10 cm.
  • Hmotnosť: 500 g.
  • počet prepážok: 2.

Taška je vyrobená z odolného nylonu Cordura® a vďaka povrchovej úprave z PVC je vodeodolná. Je šitá technológiami používanými jej výrobcom pre vojenské batohy.

doba expedície: do 5 dní

Odporúčame tiež: