gamisport.sk » Karimatky a matrace » Samonafukovacie karimatky » Karimatka YATE Extrem Lite 3,8 tehlová / šedá

Karimatka YATE Extrem Lite 3,8 tehlová / šedá

Odľahčený vnútorný Materiál a tvar múmie = super kariMatka do náročných podmienok. .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 3 dní

Cena vč. DPH54,13
Pôvodná cena
60,14
Yate
viac značky Yate

Odľahčený vnútorný Materiál a tvar múmie = super kariMatka do náročných podmienok.

Odľahčený vnútorný Materiál a tvar múmie. Modelu EXTREM LITE 3,8 je ľahká a pritom luxusne pohodlná kariMatka do náročných podmienok. Pri nosení v batohu nenosíte zbytočné gramy navyše a pritom sa pohodlne vyspíte. Pri balení možno prehnúť na polovicu!

Ventil "Push in" - stačí len zatlačiť a už tesní, otočením sa zaistí. Súčasťou výrobku je prepravný obal, sťahovací pásik a sada na opravu.

parametre

  • Materiál: Polyester 75 D
  • Farba: tehlová / šedá
  • Hmotnosť: 730 g
  • Rozmer: 183x51x3,8 cm
  • rozmer balenia: 14x26 cm
  • Tepelný odpor: 3.9


ZÁRUKA KVALITY


Moderné výrobky sú obvykle nielen pekné na pohľad, ale skrývajú v sebe mnoho technických vymožeností a detailov, ktoré nie sú vidieť, ale výrazne zvyšujú kvalitu výrobku a robí ho výnimočným. U samonafukovacích kariMatiek sú najdôležitejšie 3 faktory: 1) nízka hmotnosť, 2) malý objem v zbalenom stave a 3) dlhá životnost.Nízkou hmotnosť dosahujeme výberom najkvalitnejších Materiálov ako pre povrch Tak pre jadro. materiál musí byť ľahký, ale zároveň pevný a odolný. Zníženie hmotnosti dosahujeme tiež odľahčením vnútornej peny. To ale nesmie byť na úkor pohodlia a schopnosti dobre izolovať. Výber Materiálu a odľahčenie má podstatný vplyv na veľkosť zbaleného výrobku.Všechny naše výrobky majú zdvojenú vrstvu izolácie proti unikaniu vzduchu, ktorá je laminovaná na vrchné tkaninu. To zaisťuje vysokú ochranu a dlhú životnosť výrobku. Každá kariMatka je po vyrobení 24 hodín Testovaná, čím odpadá riziko dodania chybného výrobku z produkcie.

TEPELNÝ ODPOR

Veličina, ktorá sa stále častejšie u kariMatiek udáva. Tepelný odpor - R je fyzikálna veličina, ktorá vyjadruje tepelnoizolačné vlastnosti Materiálu. Je priamo závislá na hrúbke Materiálu a?. Pri dosahovaní čo najvyššie hodnoty R je cieľom, aby hrúbka Materiálu bola čo najväčšia a hodnota? jednotlivých Materiálov čo najnižšie. Tepelný odpor R vyjadruje odpor 1m2 Materiálu proti prestupu tepelnej energie pri rozdiele teplôt 1 K. Súčiniteľ tepelnej vodivosti? vyjadruje vlastnosť Materiálu viesť teplo. Je to hodnota energie vo W, ktorá prejde Materiálom hrúbky 1 m pri rozdiele teplôt 1 K medzi povrchmi Materiálu. Vysvetlivky: R = d /? (M2.KW-1); d - hrúbka Materiálu (m); ? - Súčiniteľ tepelnej vodivosti Materiálu (Wm-1.K-1)

doba expedície: do 3 dní

Odporúčame tiež: