gamisport.sk » Fitness obuv » Bežecká obuv » Topánky Salming greyhound Women Black/White

Topánky Salming greyhound Women Black/White

DOPRAVA ZADARMO beh
dámske

Veľmi pohodlný model cestných Topánok .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 3 dní

Cena vč. DPH155,45
Salming
viac značky Salming

Veľmi pohodlný model cestných Topánok

podrážka

o 25% odolnejšia než doteraz najodolnejšie podrážka na akékoľvek našej Topánke.
vyvinutá našou dlhodobým partnerom, spoločnosť VIBRAM - jedným zo svetových lídrov v oblasti športových podrážok
dizajn / konštrukcia podrážky je hladký s minimalizovaným vzorom, ktorý však poskytuje perfektnú tRakciu za sucha i mokra na ceste alebo inom pevnom a hladkom podklade

tlmenie

tvorené najnovšie zmesou Recoil PLUS, ktorá ponúka o neskutočných 20% vyššiu návratnosť energie (v porovnaní so štandardnými Materiálmi, ktoré užívame)

zvršok

menej môže byť niekedy viac, a preto je zvršok modelu Greyhound veľmi jednoduchý Tak na pohľad, Tak čo sa funkčnosti týka
tvorí ho veľmi ľahká troch vrstvová konštrukcia, ktorá poskytuje chodidlu dostatok opory, a zároveň poskytuje skvelý komfort a výbornou priedušnosť
jazyk Topánky je skôr tenšie, a vďaka jeho dĺžke a šírke skvele obopína celý priehlavok

použité technológie

Vibram ™ podrážka
Podrážka Topánok je vytvorená za zmesi Materiálov od značky Sole - svetovej jednotky v oblasti výroby podrážok Topánok s vyše 75 rokov tradície. Vibram podrážka použitá v modeli je veľmi odolná proti oderu, a ponúka ideálnu tRakciu sa sucha aj mokra na ceste a ostatných tvrdých povrchoch.

3 Layer Construction
Ak máte s Topánkami nábehom stovky kilometrov, je potrebné, aby boli nielen odolné a pohodlné, ale tiež aby nohu držali spoľahlivo na svojom mieste. Pri modeli Greyhound využívame jednoduché 3-vrstvové konštrukcia, ktorá ponúka presne to, čo od objemovej cestnej Topánky očakávate.

TGS 62/75 °
Vzdialenosť od päty k brušku chodidla (62% podrážky) bola navrhnutá s ohľadom na maximálnu stabilitu a tlmenie dopadov. Táto plocha je zakončená tzv. Baletné čiarou, ktorá túto stabilizačnú časť ukončuje pod uhlom 75%. Za touto baletné línio u sú Topánky naopak vybavené Materiálom, ktorý podporuje a stimuluje odraz pri behu. Technológia TGS 62/75 zaisťuje, že sa Topánka ohýba presne v tom správnom mieste Tak, aby stimulovala prirodzené laterálna a pRedozadný pohyby chodidla.

RECOIL ™ Midsole
Novo vyvinutý Materiál používaný tvorí tlmenia Topánky v medzipodošve. Oproti klasickej EVA pene lepšie absorbuje negatívne sily pri dopade, a naopak vie lepšie využiť energie vynaloženej do odrazu.

heelcup
Pätnej košíček u našich Topánok je vyvinutý Tak, aby nezvyšoval váhu Topánok, ale zároveň plnil svoju funkciu, ktorou je stabilizovať a fixovať chodidlo v Topánke.

Toe Box
Oblasť špičky je rozšírená a poskytuje Tak oveľa viac možností pohybu prednej časti chodidiel a tým podporuje ich prirodzenejšie a viac efektívnejšie pohyb z biomechanické perspektívy.

drop 6mm
Model má sklon podrážky medzi pätou a špičkou 6 mm. Ten umožňuje prirodzený bežecký postoj a správny náklon tela pri behu.

doba expedície: do 3 dní

Odporúčame tiež:

strážiť chýbajúcu veľkosť