Funkčná bielizeň LASTING A SENSOR až -30% NAKUPOVAŤ >>

(Vypredané) Pletená Merino čiapka Kama A136 110

(Vypredané) Pletená Merino čiapka Kama A136 110

Dvojitá pletená čiapka. .. viac

Pletená Merino čiapka Kama A136 110

    Štýlová, mestská, dvojitá čiapka s ohnutým patentom z vrúbkovaného úpletu, nižšia strih. Priadze, z ktorej je čiapka vyrobená podlieha prísnej ekologickej kontrole a je vyrobená v EÚ.

    • Materiál Schoeller 50% Merino vlna 50% akryl
    • Bluesign®certifikát najvyššej ekologickej šetrnosti a bezpečnosti
    • univerzálna veľkosť
    • ľahká údržba
    • vyrobené v Českej republike
    • výška 17 cm
    Priadza - 50/50 Merino vlna / akryl
    Kombinácia vlákien jemnej Merino vlny a prémiového akrylu vyniká jemnosťou, neškriabe, nežmolkuje a je prirodzene antibakteriálne a bez zápachu. Spracované bez použitia chlóru. Bluesign®APPROVED - certifikát najvyššej ekologickej šetrnosti a bezpečnosti

    ZÁKLADNÉ PRAVIDLÁ PRE OŠETRENIE VÝROBKOV Z MERINO VLNY
    Výrobok je možné prať v práčke. Používajte výhradne program na vlnu, ktorý rešpektuje šetrnejšie pranie (primeranú teplotu a znížený počet otáčok pri odstreďovaní).
    Výrobok je možné prať v ruke vo vlažnom kúpeli do 30 ° C. Potom jemne vyžmýkať a sušiť vo vodorovnej polohe, najlepšie na uteráku. Pri plákanie postupne znižujte teplotu kúpeľa, aby nedošlo k vyzrážaniu alebo deformácii.

    Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu ako pre pranie v ruke aj v práčke.

    Nesušte výrobok na vykurovacom telese. Ak kúrenie presiahne teplotu 30 ° C, (a to je úplne bežné) voda obsiahnutá v úplete sa zahreje Taktiež nad 30 ° C a výrobok sa zrazí rovnakým spôsobom ako pri nevhodnom praní - nepoužívajte aviváž!

    POZOR!
    Pranie v teplejšej vode (VIAC AKO 30 ° C) A DLHÉ MLETÍM v práčke výrobok znehodnotí, úplet splstnatie a zrazí SE. TAKTO znehodnotená VÝROBOK NEDÁ REKLAMOVAŤ.

    Technologie

    merino vlna®

    Merino vlna je veľmi jemná vlna (cca 14-25 mikrónov), Staple 50-150 mm, silne kučeravá, mäkká, pomerne málo lesklá. Plemeno bolo vyvinuté v Španielsku okolo roku 1700, v posledných viac ako 100 rokoch však zaberá Austrálie (spolu s Novým Zélandom) u tohto druhu dominantné postavenie. Austrálska Saxon Merino dáva ročne 3,5-6 kg a Peppino Merino až 18 kg potné vlny. Priemerná výťažnosť (podiel čistého vlákna na celkovej strihoch) presahuje 50%.

    • Vlna Merino dokáže zahrievať aj ochladzovať ľudské telo. Má vynikajúcu schopnosť odvádzať vlhkosť od tela v skupenstve pary.
    • Z hľadiska funkcie jedna z najdôležitejších vlastností. dokáže pojať vlhkosť až do 35% svojho objemu bez toho by to človek pocítil.
    • Vlna nie je vhodné prostredie pre život baktérií.
    • Vlas vlny Merino má hrúbku 15 až 25 mikrometrov. Väčšina ľudí začína cítiť škriabanie od vlákien silnejších ako 28 mikrometrov. Tenšie vlákna neškrabú, pretože sa pri kontakte s pokožkou ohýbajú.

    Newsletter

    O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
    Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)