Detský fleecový nákrčník

Detský fleecový nákrčník

zľava

Detský fleeceový nákrčník z recyklovaného Materiál Perpetual. .. viac

Dostupnosť: do 3 dní

24,40
-25%
18,30
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 16,50

Detský fleecový nákrčník

Pohodlný nákrčník z jemného fleecu sa veľmi dobre udržuje vďaka vysokej kvalite použitého Materiálu. Horným okrajom vedie gumička s brzdičkou, Takže je možné podľa potreby nákrčník stiahnuť a vytvoriť z neho čiapku. Tento výrobok je z našej novej špeciálnej rady využívajúce ekologický program 100% recyklovanie PET fliaš s názvom "Perpetual". Ide o unikátnu technológiu kedy na začiatku je plastová fľaša a na konci vysoko kvalitné vlákno s certifikáciou Oeko- Tex® Standard 100 pre použitie v odevnom priemysle. KAMA sa Tak zaraďuje k svetovým značkám, ktoré sa usilujú o environmentálnu udržateľnosť. Na nákrčník sa spotrebujú asi 2 pet fľaše.

  • Materiál Perpetual Fleece
  • veľkosť UNI rozmer 25x21cm
  • ľahká údržba
  • vyrobené v Českej republike

Fleece - Perpetual
Kvalitný fleece z plastových fliaš. Naša vízia je svet, kde použité plastové fľaše nebudú len obtiažnym odpadom, ale Materiálom, ktorý možno použiť opakovane.

ZÁKLADNÉ PRAVIDLÁ PRE OŠETRENIE VÝROBKOV Z MERINO VLNY

Výrobok je možné prať v práčke. Používajte výhradne program na vlnu, ktorý rešpektuje šetrnejšie pranie (primeranú teplotu a znížený počet otáčok pri odstreďovaní).

Výrobok je možné prať v ruke vo vlažnom kúpeli do 30 ° C. Potom jemne vyžmýkať a sušiť vo vodorovnej polohe, najlepšie na uteráku. Pri plákanie postupne znižujte teplotu kúpeľa, aby nedošlo k vyzrážaniu alebo deformácii.

Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu ako pre pranie v ruke aj v práčke.

Nesušte výrobok na vykurovacom telese. Ak kúrenie presiahne teplotu 30 ° C, (a to je úplne bežné) voda obsiahnutá v úplete sa zahreje Taktiež nad 30 ° C a výrobok sa zrazí rovnakým spôsobom ako pri nevhodnom praní - nepoužívajte aviváž!

POZOR!
Pranie v teplejšej vode (VIAC AKO 30 ° C) A DLHÉ MLETÍM v práčke výrobok znehodnotí, úplet splstnatie a zrazí SE. TAKTO znehodnotená VÝROBOK NEDÁ REKLAMOVAŤ.

Parametre

Značky: Kama
farby Kama: 114-ružová , 103-oranžová , 105-zelená, 110-čierna , 101-biela , 115-tyrkysová , 104-červená , 108-tmavě modrá, 100-bílá
Dostupnosť: do 3 dní

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)