gamisport.sk » Čiapky a šály » Šály » Pletený Merino nákrčník Kama S21 115

Pletený Merino nákrčník Kama S21 115

Nákrčník z vrkočového úpletu. .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 3 dní

Cena vč. DPH26,94
Pôvodná cena
29,93
Kama
viac značky Kama

Nákrčník z vrkočového úpletu.

Jednofarebný nákrčník je ušitý z vrkočového úpletu a podšívky z jemného fleeceu. Všetky použité Materiály prechádzajú prísnou lekárske vyšetrenia kvality a bezpečnosti a sú vyrobené v EÚ.

 • Materiál Schoeller 50% Merino vlna 50% akryl
 • Bluesign®certifikát najvyššej ekologickej šetrnosti a bezpečnosti
 • vnútri Tecnopile®Fleece
 • rozmer 25x26cm
 • ľahká údržba
 • vyrobené v Českej republike
 • výška 23 cm
 • vyrobené v Slovenskej republike
 • výška 23 cm

Priadza - 50/50 Merino vlna / akryl
Kombinácia vlákien jemnej Merino vlny a prémiového akrylu vyniká jemnosťou, neškriabe, nežmolkuje a je prirodzene antibakteriálne a bez zápachu. Spracované bez použitia chlóru. Bluesign®APPROVED - certifikát najvyššej ekologickej šetrnosti a bezpečnosti.

Fleece - Tecnopile
Fleece najvyššej kvality vyrobený z vybraných polyesterových vlákien, ktoré zaručujú odolnosť proti žmolkovaniu, vysokú termoizoláciu, optimálna priedušnosť, elasticitu, ľahkosť, nedráždivosť, super jemnosť na dotyk a jednoduchú údržbu.

ZÁKLADNÉ PRAVIDLÁ PRE OŠETRENIE VÝROBKOV Z MERINO VLNY

Výrobok je možné prať v práčke. Používajte výhradne program na vlnu, ktorý rešpektuje šetrnejšie pranie (primeranú teplotu a znížený počet otáčok pri odstreďovaní).

Výrobok je možné prať v ruke vo vlažnom kúpeli do 30 ° C. Potom jemne vyžmýkať a sušiť vo vodorovnej polohe, najlepšie na uteráku. Pri plákanie postupne znižujte teplotu kúpeľa, aby nedošlo k vyzrážaniu alebo deformácii.

Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu ako pre pranie v ruke aj v práčke.

Nesušte výrobok na vykurovacom telese. Ak kúrenie presiahne teplotu 30 ° C, (a to je úplne bežné) voda obsiahnutá v úplete sa zahreje Taktiež nad 30 ° C a výrobok sa zrazí rovnakým spôsobom ako pri nevhodnom praní - nepoužívajte aviváž!

POZOR!
Pranie v teplejšej vode (VIAC AKO 30 ° C) A DLHÉ MLETÍM v práčke výrobok znehodnotí, úplet splstnatie a zrazí SE. TAKTO znehodnotená VÝROBOK NEDÁ REKLAMOVAŤ.

  doba expedície: do 3 dní

  Odporúčame tiež: