gamisport.sk » Čiapky a šály » Čiapky » Čiapka Kama J50 100 biela 2020

Čiapka Kama J50 100 biela 2020

Pletená Merino čiapka k závodu Jizerská 50 .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 3 dní

Cena vč. DPH20,64
Pôvodná cena
22,93
Veľkosti
Kama
viac značky Kama

Pletená Merino čiapka k závodu Jizerská 50

Oficiálne model čiapka 53. ročníka pretekov Jizerská 50 sa mimoriadne vydaril. KAMA vyrobila hneď dve rôzne varianty. Jednotiacim prvkom je etiketa s dvoma pruhmi symbolizujúcimi bežeckú sTopu. Využite možnosť zakúpenia tohto unikátneho suveníru závodu, ktorý je nielen unikátnym suvenírom pre rok 2020, ale zároveň plnohodnotným kvalitným produktom značky KAMA.

 • Materiál: Schoeller 45% Merino vlna 55% akryl
  vnútri Polycolon
 • Bluesign ®certifikát najvyššej ekologickej šetrnosti a bezpečnosti
 • veľkosť UNI
 • ľahká údržba
 • vyrobené v Slovenskej republike
Priadza - 50/50 Merino vlna / akryl
Kombinácia vlákien jemnej Merino vlny a prémiového akrylu vyniká jemnosťou, neškriabe, nežmolkuje a je prirodzene antibakteriálne a bez zápachu. Spracované bez použitia chlóru. Bluesign®APPROVED - certifikát najvyššej ekologickej šetrnosti a bezpečnosti
Fleece - Tecnopile
Fleece najvyššej kvality vyrobený z vybraných polyesterových vlákien, ktoré zaručujú odolnosť proti žmolkovaniu, vysokú termoizoláciu, optimálna priedušnosť, elasticitu, ľahkosť, nedráždivosť, super jemnosť na dotyk a jednoduchú údržbu.

ZÁKLADNÉ PRAVIDLÁ PRE OŠETRENIE VÝROBKOV Z MERINO VLNY
Výrobok je možné prať v práčke. Používajte výhradne program na vlnu, ktorý rešpektuje šetrnejšie pranie (primeranú teplotu a znížený počet otáčok pri odstreďovaní).
Výrobok je možné prať v ruke vo vlažnom kúpeli do 30 ° C. Potom jemne vyžmýkať a sušiť vo vodorovnej polohe, najlepšie na uteráku. Pri plákanie postupne znižujte teplotu kúpeľa, aby nedošlo k vyzrážaniu alebo deformácii.
Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu ako pre pranie v ruke aj v práčke.
Nesušte výrobok na vykurovacom telese. Ak kúrenie presiahne teplotu 30 ° C, (a to je úplne bežné) voda obsiahnutá v úplete sa zahreje Taktiež nad 30 ° C a výrobok sa zrazí rovnakým spôsobom ako pri nevhodnom praní - nepoužívajte aviváž!
POZOR!
Pranie v teplejšej vode (VIAC AKO 30 ° C) A DLHÉ MLETÍM v práčke výrobok znehodnotí, úplet splstnatie a zrazí SE. TAKTO znehodnotená VÝROBOK NEDÁ REKLAMOVAŤ.

  doba expedície: do 3 dní

  Odporúčame tiež: