gamisport.sk » Lyžovanie » Lyžiarske okuliare » Spokey RED ROCK lyžiarske okuliare zelené

Spokey RED ROCK lyžiarske okuliare zelené

Okuliare so širokým zorným poľom a veľkým dvojitým sklom. Chráni pred vetrom, slnkom a UV žiarením. .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 5 dní

Cena vč. DPH31,84
Spokey
viac značky Spokey

Okuliare so širokým zorným poľom a veľkým dvojitým sklom. Chráni pred vetrom, slnkom a UV žiarením.


Komfort a radosť z lyžovania

Niet pochýb o tom, že správna príprava na zimné športy vám umožní užiť si svoje úspechy hneď od začiatku. Lyžiarske okuliare Spokey RED ROCK vám umožní užiť sa lyžovania či jazdu na snowboarde na maximum. Navyše je to perfektný spôsob, ako tráviť svoj voľný čas alebo usporiadať rodinný výlet!

Model RED ROCK sa dokonale prispôsobí k tvári. Ich ergonomický tvar a mäkké lemovanie vám umožní používať okuliare zároveň s vašou obľúbenou prilbou. Veľká dvojité sklá, chráni pred poveternostnými vplyvmi a systém Anti-Fog vám zaručí, že okuliare nezamrznú a nezahmlievajú sa. Navyše zrkadlový povlak na skle lyžiarskych okuliarov odráža lúče a zlepšuje viditeľnosť. 400% UV filter dokonale chráni oči v tých najextrémnejších podmienkach. To všetko výrazne zlepšuje komfort videnia a zvyšuje vnímanie okolia bez ohľadu na aktuálne počasie. U našich výrobkov sa staráme o každý detail, a preto vám môžeme zaručiť, že lyžiarske okuliare Spokey Red Rock splní očakávania všetkých lyžiarov a snowboardistov, ktorí si cenia najvyššieho pohodlie.

Odlíšte sa #veSpokeyStylu

RED ROCK to je revolúcia na trhu s lyžiarskymi okuliarmi a vďaka rôznym farebným variantom a modernému dizajnu na zjazdovkách jednoznačne vyniknete!

parametre:
Zrkadlový povlak Mirror - dodatočná ochranou proti škodlivému ultrafialovému žiareniu. Odráža UV lúče, ktoré sa nedostanú do očí, a Tak nielen neobmedzujú viditeľnosť, ale tiež nepoškodzujú oči.
Filter UV 400% - vysoký stupeň ochrany vhodný pre použitie v horách a na snehu
Airy frame - konštrukcia rámu okuliarov zaisťuje vysoký stupeň vnútornej ventilácie
Anti-Fog - dodatočná úprava skla, ktorá zamedzuje ich zahmlievaniu
Double Lens - dvojité sklo činí vnútro okuliarov menej citlivým na vonkajšie podmienky, čo znamená, že nezamŕzajú a nezahmlievajú sa
Norma CE - v súlade s CE-EN1836-2005

pridané pred 3 mesiacmi

doba expedície: do 5 dní

Odporúčame tiež: