gamisport.sk » Lyžovanie » Lyžiarske okuliare » Spokey GRAYS lyžiarske okuliare čierno-červené

Spokey GRAYS lyžiarske okuliare čierno-červené

Okuliare so širokým zorným poľom a veľkým dvojitým sklom. Chráni pred vetrom, slnkom a UV žiarením. .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 5 dní

Cena vč. DPH30,28
Spokey
viac značky Spokey

Okuliare so širokým zorným poľom a veľkým dvojitým sklom. Chráni pred vetrom, slnkom a UV žiarením.


Na svah #veSpokeyStylu

Niet pochýb o tom, že správna príprava na zimné športy vám umožní užiť si svoje úspechy hneď od začiatku. S okuliarmi GRAYS si užijete lyžovanie či jazdu na snowboarde na maximum. Model Grays, to je perfektná ochrana pred zimou či veterným počasím. Veľké dvojité sklo so širokým zorným poľom dokonale chráni tvár pred vetrom a snehom dokonca aj v tých najextrémnejších podmienkach.

A čo viac, okuliare Spokey sú vyrobené v modernej technológii, ktorá zlepšuje ostrosť zRaku a zvyšuje kontrast. Zrkadlový povlak a 400% UV filter sú ďalšie ochranou proti škodlivému ultrafialovému žiareniu. Odráža UV lúče, ktoré sa nedostanú do očí, a nielen že neobmedzujú viditeľnosť, ale tiež nepoškodzujú oči. To všetko znamená, že viditeľnosť pri lyžovaní a snowboardingu nie je obmedzená, a Tak si môžete plne užiť čas strávený na zjazdovkách.

Kladieme dôraz na pohodlie a bezpečnosť

Lyžiarske okuliare Spokey GRAYS sú nielen bezpečné, ľahké, ale aj pohodlné. Ich ergonomický tvar, dĺžka pásku a mäkké lemovanie, ktoré sa dokonale prispôsobí tvári, vám umožní používať okuliare s prilbou. Okuliare sú veľmi dobre vetrané, vďaka použitému systému Airy Frame. Systém Anti-Fog, teda dodatočná úprava skla zamedzuje ich zahmlievaniu. Technológia Double Lens - dvojité sklo, činí vnútro okuliarov menej citlivým na vonkajšie podmienky, čo znamená, že nezamŕzajú a nezahmlievajú sa. A preto profesionálny lyžiari odporúčajú okuliare GRAYS. Rovnako ako oni - kladieme dôraz na pohodlie a bezpečnosť!

parametre:
Zrkadlový povlak Mirror - dodatočná ochranou proti škodlivému ultrafialovému žiareniu
Filter UV 400% - vysoký stupeň ochrany vhodný pre použitie v horách a na snehu
Airy frame - konštrukcia rámu okuliarov zaisťuje vysoký stupeň vnútornej ventilácie
Anti-Fog - dodatočná úprava skla, ktorá zamedzuje ich zahmlievaniu
Double Lens - dvojité sklo činí vnútro okuliarov menej citlivým na vonkajšie podmienky, čo znamená, že nezamŕzajú a nezahmlievajú sa
Norma CE - v súlade s CE-EN1836-2005

pridané pred 2 mesiacmi

doba expedície: do 5 dní