gamisport.sk » Lyžovanie » Lyžiarske okuliare » Lyžiarske okuliare Spokey YOHO fialovo-biele

Lyžiarske okuliare Spokey YOHO fialovo-biele

Okuliare so širokým zorným poľom a veľkým dvojitým sklom .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 5 dní

Cena vč. DPH38,06
Spokey
viac značky Spokey

Okuliare so širokým zorným poľom a veľkým dvojitým sklom

Nový rozmer zimných športov

Lyžovanie alebo snowboarding je bezpochyby obľúbená pohybová aktivita počas zimných mesiacov, na ktoré sme všetci čakali už od prvých jesenných mesiacov. Vhodne zvolené a vysoko kvalitné lyžiarske okuliare prináša ešte viac radosti a bezpečnosti na zjazdovkách. Preto sú lyžiarske okuliare Spokey YOHO vybavené skleneným povlakom, ktorý výrazne zlepšuje komfort zRaku. Technológia HD Lens výrazne zlepšuje viditeľnosť. Znižuje odraz svetla na snehu a zlepšuje viditeľnosť v tieni. Veľké dvojité sklo so širokým zorným poľom dokonale chráni tvár pred vetrom a snehom dokonca aj v tých najextrémnejších podmienkach. Okrem toho majú okuliare 400% UV filter, ktorý zaisťuje vysoký stupeň ochrany, vhodný pre použitie v horách a na snehu.

Bezpečnosť a komfort na zjazdovke

Lyžiarske okuliare Spokey YOHO sú nielen bezpečné, ľahké, ale aj pohodlné. Ich ergonomický tvar, dĺžka pásku a mäkké lemovanie, ktoré sa dokonale prispôsobí tvári, vám umožní používať okuliare s prilbou. Okuliare sú veľmi dobre vetrané, vďaka použitému systému Airy Frame. Systém Anti-Fog, teda dodatočná úprava skla zamedzuje ich zahmlievaniu. Technológia Double Lens - dvojité sklo, činí vnútro okuliarov menej citlivým na vonkajšie podmienky, čo znamená, že nezamŕzajú a nezahmlievajú sa. A preto profesionálny lyžiari odporúčajú okuliare YOHO. Rovnako ako oni - kladieme dôraz na pohodlie a bezpečnosť!

zima #veSpokeyStylu

Začiatky lyžovania alebo snowboardingu vyzerajú často ťažšie, než sa zdá. Niet pochýb o tom, že správna príprava na zimné športy vám umožní užiť si svoje úspechy hneď od začiatku. U našich výrobkov staráme o každý detail, a preto vám môžeme zaručiť, že lyžiarske okuliare Spokey YOHO splní očakávania všetkých lyžiarov a snowboardistov, ktorí si cenia najvyššieho pohodlie.

parametre:
HD Lens - povlak skla, ktorý výrazne zlepšuje viditeľnosť. Znižuje odraz svetla na snehu a zlepšuje viditeľnosť v tieni.
Filter UV 400% - vysoký stupeň ochrany vhodný pre použitie v horách a na snehu
Airy frame - konštrukcia rámu okuliarov zaisťuje vysoký stupeň vnútornej ventilácie
Anti-Fog - dodatočná úprava skla, ktorá zamedzuje ich zahmlievaniu
Double Lens - dvojité sklo činí vnútro okuliarov menej citlivým na vonkajšie podmienky, čo znamená, že nezamŕzajú a nezahmlievajú sa
Norma CE - v súlade s CE-EN1836-2005

pridané pred 2 mesiacmi

doba expedície: do 5 dní