Funkčná bielizeň LASTING A SENSOR až -30% NAKUPOVAŤ >>

Topánky Salming Viper 5 Shoe Men Turquoise / Black

Topánky Salming Viper 5 Shoe Men Turquoise / Black

DOPRAVA ZADARMO zľava

Lety osvedčený model sáloviek Viper .. viac

Dostupnosť: do 3 dní

136,02
-10%
122,42

Topánky Salming Viper 5 Shoe Men Turquoise / Black

Lety osvedčený model sáloviek Viper s novým zvrškom - to sú Salming Viper 5 Shoe Men Turquoise / Black. Podrážka zostala rovnaká, na tej nie je, čo meniť. Hlavným rozdielom je využitie tzv. ViperSKIN na zvršku Topánky. Ide o druhú kožu, ktorá je veľmi ohybná a odolná voči odreniny.

ViperSKIN ™
Ľahká a veľmi odolná trojvrstvová konštrukcia použitá na zvršku Topánky zaisťuje oporu do všetkých strán aj pri prudkých zmenách Směru. materiál ja vnútri mäkký a veľmi pohodlný. Na špičke Topánky sú priechody, aby Topánka dobre vetrala.

heelcup ™

Pätnej košíček stabilizuje a fixuje chodidlo v Topánke, čo je kľúčové pre pocit istoty a pohodlia. Vyvinuli sme nový, anatomicky tvarovaný košíček, ktorý je o niečo dlhšia než u konkurencie.

Rollbar ™
Zaoblená vnútorná hrana podrážky umožňuje vyššiu naklonenie chodidla dovnútra a znižuje tlak na palcovou hranu. Umožňuje tým odraz nohy z extrémnejších polôh a zároveň jednoduchší pohyb nohy do pozície, ktorá je obvyklá pri nízkych postojoch pri hraní flOrbalu či squashu.

XR110 ™
Materiál XR110 použitý na podrážke je špeciálne navrhnutá zmes gumy a iných prísad, ktoré zaisťujú protišmykové a mierne lepkavé vlastnosti.

RunLite2 ™
Ide o Materiál používaný ako výplň podrážok. Podrážka je vďaka nej ľahká a má skvelú odozvu.

TGS 62/75 ™

Torsion Guide System. Vzdialenosť od päty k brušku chodidla (62% podrážky) bola navrhnutá s ohľadom na maximálnu stabilitu a tlmenie dopadov. Táto plocha je zakončená tzv. Baletné čiarou, ktorá túto stabilizačnú časť ukončuje pod uhlom 75%. Za touto baletné čiarou sú Topánky vybavené Materiálom, ktorý podporuje a stimuluje odraz pri behu. Technológia TGS 62/75 pracuje so všetkými fázami, ktorými chodidlo prechádza pri behu. Pri dopade tá správna časť Topánky tlmí náraz a pomáha stabilizovať, následne sa podrážka ohne v presne správnom mieste a Materiál v prednej časti stimuluje odraz. To všetko pri jedinom dopade nohy na zem.

LMS - Lateral Movement Stabilizer
Špeciálna odľahčená dvojito zakrivená jednotka integrovaná do stredu podrážky. Jej úlohou je podpora nohy pri rýchlych a nečakaných pohyboch chodidlá do strán.

LMS +
Rýchle zastavenie pohybu chodidla do strany môže mať za následok podvrtnutie členka. Jednotka LMS + je navrhnutá s 8% náklonom, Tak aby riziko tohto zranenia čo najviac znižovala.

Parametre

Značky: Salming
Intrastat: Športové, trekové topánky nizké - 0,80 - 64031900
Dostupnosť: do 3 dní

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)