gamisport.sk » Fitness obuv » Halové topánky » Topánky Salming Kobra 2 Shoe Men Navy / Blue

Topánky Salming Kobra 2 Shoe Men Navy / Blue

DOPRAVA ZADARMO pánske
šport

Pánske sálovky Salming .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 3 dní

Cena vč. DPH155,45
Salming
viac značky Salming

Pánske sálovky Salming

Pánske sálovky Salming Kobra 2 Shoe Men Red / Black sú nástupcami veľmi úspešných sáloviek Kobra. Došlo k ľahkým zmenám v zložení podrážky a tiež k odľahčeniu zvršku zmenou Materiálu na obrnených častiach.

Wrap Around System Design (WAS Design)
Aby sme zaistili obratnosť a stabilitu tejto Topánky pri zachovaní jej nízkej hmostnosti sme vyvinuli zadný koniec podrážky Tak, že presahuje až nad oblasť päty a obopína Tak celú oblasť päty. V kombinácii s LMS + 8 ° a skvele zabudovanou technológiou exoskeleton sa jedná o vysoko stabilný model, ktorý skvele padne.

exoskeleton
Špeciálna konštrukcia zvršku Topánky - vonkajšia kostra stabilizuje chodilo pri pohyboch do strán a znižuje Tak tlak na MTP kĺby (metatarzofalangeální kĺby). Je dôležité udržať nohu stabilnú pRedovšetkým v mäkkých častiach chodidla, kde je pri prudkých zmenách Směru vyvíjaný na túto časť nohy veľký tlak - vysoká pravdepodobnosť zranenia.

LMS - Lateral Movement Stabilizer
Špeciálna odľahčená dvojito zakrivená jednotka integrovaná do stredu podrážky. Jej úlohou je podpora nohy pri rýchlych a nečakaných pohyboch chodidlá do strán.

LMS Plus 8 ° + Rollbar technology
Rýchle zastavenie pohybu chodidla do strany môže mať za následok podvrtnutie členka. Jednotka LMS + je navrhnutá s 8% náklonom, Tak aby riziko tohto zranenia čo najviac znižovala.

Zaoblená vnútorná hrana podrážky umožňuje vyššiu naklonenie chodidla dovnútra a znižuje tlak na palcovou hranu. Umožňuje tým odraz nohy z extrémnejších polôh a zároveň jednoduchší pohyb nohy do pozície, ktorá je obvyklá pri nízkych postojoch pri hraní flOrbalu či squashu.

Recoil Midsole + Recoil R heel insert
Tlmiaca vrstva Topánok je vytvorená z novej zmesi Materiálov, ktorá nesie názov RECOIL ™. Táto zmes Materiálov dokáže výborne absOrbovať negatívne sily pri dopade a zároveň výborne využívať energiu do každého odrazu. Recoil R ™ - Recoil Reduction - technológia na podporu tlmenie veľkých nárazov, ktoré pôsobia na pätu pri prudkých zmenách Směru a pri každom došliapnutí.

Hexagrip
Úplne nová technológia použitá na nových sálovkách Salming Kobra a Salming Adder. Podrážka je vyrobená zo špeciálnej zmesi HX120, ktorá v kombinácii so vzorkou Salmings Hexagrip ™ zaisťuje neobvyklú priľnavosť na všetkých typoch povrchov.

TGS 62/75 °
Torsion Guide System. Vzdialenosť od päty k brušku chodidla (62% podrážky) bola navrhnutá s ohľadom na maximálnu stabilitu a tlmenie dopadov. Táto plocha je zakončená tzv. Baletné čiarou, ktorá túto stabilizačnú časť ukončuje pod uhlom 75%. Za touto baletné čiarou sú Topánky X-factor naopak vybavené Materiálom, ktorý podporuje a stimuluje odraz pri behu. Technológia TGS 62/75 pracuje so všetkými fázami, ktorými chodidlo prechádza pri behu. Pri dopade tá správna časť Topánky tlmí náraz a pomáha stabilizovať, následne sa podrážka ohne v presne správnom mieste a Materiál v prednej časti stimuluje odraz. To všetko pri jedinom dopade nohy na zem.

doba expedície: do 3 dní

strážiť chýbajúcu veľkosť