Funkčná bielizeň LASTING A SENSOR až -30% NAKUPOVAŤ >>

Bunda Direct Alpine Dragon Lady mentol / indigo

Bunda Direct Alpine Dragon Lady mentol / indigo

zľava

Nová ľahká izolačné dámska bunda. .. viac

Dostupnosť: do 3 dní

122,40
-10%
110,20

Bunda Direct Alpine Dragon Lady mentol / indigo

Vychádzajúce z výBorne prijatého modelu Dragon, je náš darček nadšeným športovkyniam pre celoročné nosenie. Použitý veľmi ľahký (145 g / m2) technický Materiál Tecnostretch ® Grid Fleece s plastickou vnútornou štruktúrou je tvorený jednotlivo umiestnenými štvorčeky a vďaka tomu sa v priestore medzi telom a Materiálom udržiava vrstva cirkulujúceho vzduchu, ktorá optimálne reguluje teplotu a zároveň odvádza telesnú vlhkosť. Samozrejmosťou je vysoká, štvorSměrná pružnosť Materiálu a vynikajúce zBaliteľnosť. Jednoduchý hladký dizajn je atRaktívne dozdobený diely otočenými rubovou stranou von - na predlaktiach a v bokoch. Anatomicky priliehavý technický strih zvýrazňuje dámsku postavu a má všetko potrebné: dostatočne hlbokú priliehavú kapucňu a dve zipsové vrecká. Raglánový strih predĺžených rukávov s dierou na palec umožňuje voľnosť pohybu pri lezeckých športoch a zaručí prekrytie zápästia aj pri vysokom zdvihnutí oboch paží. Predĺžený zadný diel a široká guma na spodnom okraji bočných panelov spoľahlivo chráni oblasť spodných chrbta. Táto univerzálna izolačná bunda je dokonalá pre všetky aeróbne športy v priebehu celého roka - beh, fitness v prírode aj v prostredí mesta, lezenie, bicykel, turistiku, skialpy, bežky.

 • Perfektne padnúci priliehavá kapucňa s elastickým lemom.
 • Hlavný zips s ochrannou pätkou v oblasti brady.
 • Predĺžené raglánové tVarované rukávy zakončené elastickým lemom s otvormi na palec.
 • Dve bočné zipsové vrecká.
 • Bočné panely zakončené gumou s logom Direct Alpine.
 • Predĺžený zadný diel.
 • Jazdca zipsov je možné ovládať v rukaviciach.
 • Vyrobené v EURÓPE
 • Ekologicky zodpovedná výroba - NATURE FRIENDLY
 • Hmotnosť: 236 g (M)
 • materiál: Main: Tecnostretch grid fleece (91% PES + 9% Elastan)

Veľkosti

Dámske veľkosti

Bundy


XS S M L XL XXL
dĺžka ramena (1) 75 77,5 80 82,4 85 87,5
obvod bokov 88 94 100 106 112 118
obvod hrudi 80 86 92 98 104 110

Obvod hrudi a bokov je meraný so spodnou vrstvou. (1) Dĺžka paže je meraná od krku po zápästie.


Veľkostné tabuľky prosím považujte za orientačné. Presné rozmery jednotlivých partií sa u rôznych produktov môžu líšiť - záleží na konkrétnom materiáli a aktivite pre ktorú je navrhnutý. Pamätajte na to, že výber vhodnej veľkosti je vždy veľmi individuálny, každý užívateľ môže preferovať iný typ strihu (voľnejšie vs priliehavejšie, dlhšie vs kratšie atď.).

Strihy všetkých našich produktov vychádzajú z jedného základu. Teda ak máte od nás už vyskúšanú veľkosť L a sedí Vám, teda aj ostatné produkty veľ. L Vám budú sedieť. Pre kontrolu si nájdite svoje rozmery vo veľkostnej tabuľke (merajte sa bez oblečenia). To, že niektoré L (napr. Devil bunda a Belay bunda) sú veľkostne (šírka) odlišné je zámerné. Naše oblečenie možno vrstviť a teda Devil bunda (L) ako vrchná je väčšia ako bunda Belay (L). Teda všetky vrstvy oblečenia (od podního bielizne po vrchné) veľkosti L, nemusíte kombinovať viac veľkostí.

Určíte rozdiely sú aj v sériách. Pre Mountain top a Climbing sú strihy proporčne viac na telo, tieto produkty sú špecificky určené pre dané použitie a anatomické vypracovanie je pre uvažované aktivity dôležité.
Naproti tomu v sériách Outdoor Activ a Street sú pri rovnakej veľkosti (zodpovedá veľ. Tabuľke) strihy voľnejšie a umožňujú prípadné vrstvenia pod bundy aj nohavice. Univerzálny, celoročné použitie pre všetky aktivity je pre tieto série žiadané.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)