Funkčná bielizeň LASTING A SENSOR až -30% NAKUPOVAŤ >>

Nohavice Direct Alpine Yucatan indigo / mentol

Nohavice Direct Alpine Yucatan indigo / mentol

zľava

Novinka! Pod starým názvom sa skrývajú úplne nové nohavice. .. viac

Dostupnosť: do 3 dní

85,13
-15%
72,36

Nohavice Direct Alpine Yucatan indigo / mentol

Novinka! Dámske voľnočasové nohavice z pohodlného strečového Materiálu v mladom atRaktívnom dizajne. Skrátka univerzálna a veľmi pohodlné, nielen "lezecké" nohavice. Vďaka prepracovanému pohodlnému strihu sú skvelé ako pre lezenie či bouldering, ale aj pre každodenné bežné nosenie. AtRaktívne asymetrické farebné prevedenie s kontrastnými švami podčiarkuje outdoorovú image každej zákazníčky.

  • Regulovateľný pas s popruhom a prackou doplnený pútkami pre opasky Direct Alpine.
  • Priestranné jednoduché vrecká, dve predné, jedno doplnkové a jedna zaistené zadné.
  • PRakotický rázporok, komfortný elastický krokový klin.
  • TVarované kolená.
  • Kontrastné elastické štepovanie a dizajnové detaily tvoria atRaktívny ležérny štýl.
  • Pútko na vrecúško s magnéziom.
  • Vyrobené v Českej republike

parametre:

Hmotnosť: 315 g (L)
Materiál: 96% bavlna + 4% elastan (PAD) (mäkčené, vyzrážané)
Strih: dámsky
Prevedenie strihu: Univerzálne

Veľkosti

Dámske veľkosti

Nohavice


XS S M L XL XXL
bočná dĺžka nohavíc 95 99 103 107 111 113
obvod pásu 64 68 72 76 80 84
obvod sedu 92 96 100 104 108 112


Veľkostné tabuľky prosím považujte za orientačné. Presné rozmery jednotlivých partií sa u rôznych produktov môžu líšiť - záleží na konkrétnom materiáli a aktivite pre ktorú je navrhnutý. Pamätajte na to, že výber vhodnej veľkosti je vždy veľmi individuálny, každý užívateľ môže preferovať iný typ strihu (voľnejšie vs priliehavejšie, dlhšie vs kratšie atď.).

Strihy všetkých našich produktov vychádzajú z jedného základu. Teda ak máte od nás už vyskúšanú veľkosť L a sedí Vám, teda aj ostatné produkty veľ. L Vám budú sedieť. Pre kontrolu si nájdite svoje rozmery vo veľkostnej tabuľke (merajte sa bez oblečenia). To, že niektoré L (napr. Devil bunda a Belay bunda) sú veľkostne (šírka) odlišné je zámerné. Naše oblečenie možno vrstviť a teda Devil bunda (L) ako vrchná je väčšia ako bunda Belay (L). Teda všetky vrstvy oblečenia (od podního bielizne po vrchné) veľkosti L, nemusíte kombinovať viac veľkostí.

Určíte rozdiely sú aj v sériách. Pre Mountain top a Climbing sú strihy proporčne viac na telo, tieto produkty sú špecificky určené pre dané použitie a anatomické vypracovanie je pre uvažované aktivity dôležité.
Naproti tomu v sériách Outdoor Activ a Street sú pri rovnakej veľkosti (zodpovedá veľ. Tabuľke) strihy voľnejšie a umožňujú prípadné vrstvenia pod bundy aj nohavice. Univerzálny, celoročné použitie pre všetky aktivity je pre tieto série žiadané.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)