Funkčná bielizeň LASTING A SENSOR až -30% NAKUPOVAŤ >>

(Vypredané) Detská fleecová kukla Kama DB23 110

(Vypredané) Detská fleecová kukla Kama DB23 110

Detská elastická kukla z recyklovaného fleecu Perpetual. .. viac

Detská fleecová kukla Kama DB23 110

    Detská kukla je vyrobená z kvalitného fleecu talianskej firmy Pontetorto. Elasticita Materiálu dovoľuje pretiahnutia pod bradu. Ploché švy a obšité obruby zaisťujú maximálne pohodlie. Tento výrobok je z našej novej špeciálnej rady využívajúce ekologický program 100% recyklovanie PET fliaš s názvom "Perpetual". Ide o unikátnu technológiu kedy na začiatku je plastová fľaša a na konci vysoko kvalitné vlákno s certifikáciou Oeko- Tex® Standard 100 pre použitie v odevnom priemysle. KAMA sa Tak zaraďuje k svetovým značkám, ktoré sa usilujú o environmentálnu udržateľnosť. Na kuklu sa spotrebujú asi 3 pet fľaše.

    • Materiál Perpetual Fleece 320g
    • obšitý lem
    • ľahká údržba
    • vyrobené v Českej republike
    • veľkosť XS (42-46cm)
    Fleece - Perpetual
    Kvalitný fleece z plastových fliaš. Naša vízia je svet, kde použité plastové fľaše nebudú len obtiažnym odpadom, ale Materiálom, ktorý možno použiť opakovane.

    ZÁKLADNÉ PRAVIDLÁ PRE OŠETRENIE VÝROBKOV Z MERINO VLNY
    Výrobok je možné prať v práčke. Používajte výhradne program na vlnu, ktorý rešpektuje šetrnejšie pranie (primeranú teplotu a znížený počet otáčok pri odstreďovaní).
    Výrobok je možné prať v ruke vo vlažnom kúpeli do 30 ° C. Potom jemne vyžmýkať a sušiť vo vodorovnej polohe, najlepšie na uteráku. Pri plákanie postupne znižujte teplotu kúpeľa, aby nedošlo k vyzrážaniu alebo deformácii.

    Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu ako pre pranie v ruke aj v práčke.

    Nesušte výrobok na vykurovacom telese. Ak kúrenie presiahne teplotu 30 ° C, (a to je úplne bežné) voda obsiahnutá v úplete sa zahreje Taktiež nad 30 ° C a výrobok sa zrazí rovnakým spôsobom ako pri nevhodnom praní - nepoužívajte aviváž!

    POZOR!
    Pranie v teplejšej vode (VIAC AKO 30 ° C) A DLHÉ MLETÍM v práčke výrobok znehodnotí, úplet splstnatie a zrazí SE. TAKTO znehodnotená VÝROBOK NEDÁ REKLAMOVAŤ.

     Newsletter

     O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
     Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)