gamisport.sk » Karimatky a matrace » Deky » Pletená detská Merino deka Kama Q105 114

Pletená detská Merino deka Kama Q105 114

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 3 dní

Cena vč. DPH48,63
Pôvodná cena
54,03
Pridať do nákupného zoznamu
Váš nákupný zoznam
Kama
viac značky Kama

V nadýchané pletené deke leží bábätka ako v perinke. Najjemnejšie vlákno nesie certifikát bluesign®, podlieha prísnym kontrolám bezpečnosti a jeho výroba nezaťažuje životné prostredie.

 • Materiál Schoeller 45% Merino vlna 55% akryl
 • Bluesign®certifikát najvyššej ekologickej šetrnosti a bezpečnosti
 • rozmer 70x90 cm
 • ľahká údržba
 • vyrobené v Českej republike

Priadza - 45/55 Merino vlna / akryl
Kombinácia jemnej Merino vlny a objemovaného akrylu vyniká jemnosťou, nadýchanosťou a hrejivosťou. Bluesign®APPROVED - certifikát najvyššej ekologickej šetrnosti a bezpečnosti.

ZÁKLADNÉ PRAVIDLÁ PRE OŠETRENIE VÝROBKOV Z MERINO VLNY
Výrobok je možné prať v práčke. Používajte výhradne program na vlnu, ktorý rešpektuje šetrnejšie pranie (primeranú teplotu a znížený počet otáčok pri odstreďovaní).
Výrobok je možné prať v ruke vo vlažnom kúpeli do 30 ° C. Potom jemne vyžmýkať a sušiť vo vodorovnej polohe, najlepšie na uteráku. Pri plákanie postupne znižujte teplotu kúpeľa, aby nedošlo k vyzrážaniu alebo deformácii.

Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu ako pre pranie v ruke aj v práčke.

Nesušte výrobok na vykurovacom telese. Ak kúrenie presiahne teplotu 30 ° C, (a to je úplne bežné) voda obsiahnutá v úplete sa zahreje Taktiež nad 30 ° C a výrobok sa zrazí rovnakým spôsobom ako pri nevhodnom praní - nepoužívajte aviváž!

POZOR!
Pranie v teplejšej vode (VIAC AKO 30 ° C) A DLHÉ MLETÍM v práčke výrobok znehodnotí, úplet splstnatie a zrazí SE. TAKTO znehodnotená VÝROBOK NEDÁ REKLAMOVAŤ.

    pridané pred mesiacom

    Dostupnosť: do 3 dní

    Odporúčame tiež: