gamisport.sk » Termoprádlo » Roláky » Pánsky rolák Devold Expedition skydiver GO 155 240 B 291A

Pánsky rolák Devold Expedition skydiver GO 155 240 B 291A

Dvojvrstvový vlnený rolák s otvormi pre palec. .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 3 dní

Cena vč. DPH90,93
Pôvodná cena
101,03
Veľkosti
Pridať do nákupného zoznamu
Váš nákupný zoznam
Devold
viac značky Devold

Dvojvrstvový vlnený rolák s otvormi pre palec.

Hovoríte, že slovo extrém je vaše druhé ja? V tom prípade sa práve pozeráte na produkt pre vás ako ušitý! Zimný extrémy sa totiž bez radu Devold Expedition nezaobídu. Tento model predstavuje základnú vrstvu do extrémnych podmienok. Vietor, zima, mráz ani menšiu dážď nemajú šancu. Tento dvojvrstvový rolák zvládne udržať vaše telo v teple za každých podmienok. Dvojvrstvová konštrukcia, v ktorej hlavnou úlohou vnútornej vrstvy je rýchle odvádzanie prebytočnej vlhkosti od tela do druhej vrstvy, kde sa odparuje. Vonkajšia vrstva je zdokonalená z 10% polyamidu, ktorý zvyšuje jej odolnosť. Obe vrstvy navyše výBorne izolujú. Dve slabšie vrstvy sú vždy lepšie ako jedna silná. Preto je model Expedition veľmi obľúbený pre svoj skvelý tepelný komfort a maximálnu voľnosť pohybu. Ideálne do chladných a mrazivých podmienok pre zimné aktivity, vysokohorskú turistiku, poľovníctvo a inú vonkajšiu činnosť pri teplotách až -50 ° C.
Extrémne teplý dvojvrstvový rolák nielen pre polárnikov, ale aj pre veľké Zmrzlík. Objíme telo dokonalým priliehavým strihom, ktorý je podporený voľbou veľmi pružného Materiálu vďaka ktorému máte maximálnu voľnosť pohybu pri akejkoľvek aktivite. Ploché švy zabráni nepríjemnému odieraniu pokožky a nepríjemným otlakom na koži. Zdvojený Materiál na manžetách rukávov zaisťuje stálosť tVaru a väčšiu odolnosť proti mechanickému poškodeniu. Predĺžené rukávy s otvorom na palec bezpečne ochráni zápästia i dlaň. Stojačik zahreje krk. Krátky zips pre jednoduché odvetrávanie prebytočného tepla. Extrémne pohodlný avšak veľmi priliehavý strih uľahčuje vrstvenie a poskytuje báječný pocit voľnosti. Predĺžená chrbát vám zaručí ochranu proti prechladnutiu aj v hlbokom predklone.
Nezávadnosť a bezpečie pre zdravie Vám Garantuje certifikácia OEKO-TEX®. Značka Devold totiž spĺňa prísne kritériá medzinárodného Testovacieho a certifikačného systému pre textílie.

  • ideálny pre extrémne zimné podmienky pri teplotách až - 50 ° C
  • dvojvrstvový - vysoká tepelná izolácia, skvelý odvod vlhkosti
  • krátky zips - jednoduché odvetrávanie prebytočného tepla
  • predĺžené rukávy s otvorom na palec - bezpečne ochráni zápästia i dlaň
  • predĺžený chrbát - ochrana proti prechladnutiu
  • prírodné merino vlna - hreje, aj keď je vlhká

Materiál:

  • Vnútorná vrstva: 100% Merino vlna
  • Vonkajšia vrstva: 90% merino vlna, 10% polyamid
  • Gramáž: 235g / m2
  • Vlákno: jemné 18,7 mikrónov

pridané pred 2 týždňami

Dostupnosť: do 3 dní

Odporúčame tiež: