Výpredaj skladu! TOPÁNKY BUNDY TERMOPRÁDLO a ĎALŠIE so zľavou až 60%!

Nohavice Direct Alpine Mountainer Tech indigo / caramel

Nohavice Direct Alpine Mountainer Tech indigo / caramel

zľava

Novinka! .. viac

124,00 € -15% 105,40 €

Nohavice Direct Alpine Mountainer Tech indigo / caramel

Na základe dlhodobého úspechu nohavíc Mountainer a po minuloročnom veľmi úspešnom prijatí Mountainer Cargo ďalej rozširujeme najpredávanejšie rad našich nohavíc Mountainer o ďalší toľko dopytovaný model. Ten vychádza z veľmi žiadané klasickej koncepcie vystužených kolien a zadného sedu, v tomto prípade doplnený ľahšími funkčnými Materiálmi pre vyššiu funkčnosť a pohodlie užívateľa. Novo použité doplnkové Materiály zaručujú vyšší komfort nosenia a úsporu váhy. To je určuje ako ideálny nohavice pre širokú rad outdoorových aktivít ako je turistika, a to vrátane vysokohorské, lezenie, ale aj pre bežné nosenie. Skvelý pomer komfortu, extrémne dlhej životnosti a úžitkovej hodnoty voči cene. Maximálna hodnota za dobrú cenu, nohavice na dlhé roky používania.

 • Pas čiastočne do gumy s regulovateľným opaskom.
 • Rázporok s dvoma protiSměrnými zipsami.
 • Dve zipsové vrecká a jedno doplnkové zipsové vrecko na stehne.
 • Vystuženie kolien, zadného sedu a spodného vnútorného okraja nohavíc.
 • Anatomicky tVarované kolená.
 • Spodná okraj nohavíc s vnútorným klinom, regulácia šírky.
 • Pútka pre pripnutie tRakov.
 • Vyrobené v Českej republike
 • Ekologicky zodpovedná výroba - NATURE FRIENDLY
 • Hmotnosť: 470 g (L)
 • materiál: Základný Materiál: Rip-sTopový elastický Materiál - 94% PAD + 6% Spandex (PUR), Wicking Finish, vystuženie kolien, zadného sedu a spodného okraja nohavíc: Oderuvzdorný Materiál (60% PAD + 40% stretch PES), DWR (PFOA free, ECO friendly), DuPontTM Sorona® s obsahom 37% recyklovaných surovín

Veľkosti

Pánske veľkosti - Direct Alpine

Nohavice


XS S M L XL XXL
bočná dĺžka nohavíc 96 100 104 108 112 114
obvod pásu 74 78 82 86 90 94
obvod sedu 92 96 100 104 108 112


Veľkostné tabuľky prosím považujte za orientačné. Presné rozmery jednotlivých partií sa u rôznych produktov môžu líšiť - záleží na konkrétnom materiáli a aktivite pre ktorú je navrhnutý. Pamätajte na to, že výber vhodnej veľkosti je vždy veľmi individuálny, každý užívateľ môže preferovať iný typ strihu (voľnejšie vs priliehavejšie, dlhšie vs kratšie atď.).

Strihy všetkých našich produktov vychádzajú z jedného základu. Teda ak máte od nás už vyskúšanú veľkosť L a sedí Vám, teda aj ostatné produkty veľ. L Vám budú sedieť. Pre kontrolu si nájdite svoje rozmery vo veľkostnej tabuľke (merajte sa bez oblečenia). To, že niektoré L (napr. Devil bunda a Belay bunda) sú veľkostne (šírka) odlišné je zámerné. Naše oblečenie možno vrstviť a teda Devil bunda (L) ako vrchná je väčšia ako bunda Belay (L). Teda všetky vrstvy oblečenia (od podního bielizne po vrchné) veľkosti L, nemusíte kombinovať viac veľkostí.

Určíte rozdiely sú aj v sériách. Pre Mountain top a Climbing sú strihy proporčne viac na telo, tieto produkty sú špecificky určené pre dané použitie a anatomické vypracovanie je pre uvažované aktivity dôležité.
Naproti tomu v sériách Outdoor Activ a Street sú pri rovnakej veľkosti (zodpovedá veľ. Tabuľke) strihy voľnejšie a umožňujú prípadné vrstvenia pod bundy aj nohavice. Univerzálny, celoročné použitie pre všetky aktivity je pre tieto série žiadané.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)