Funkčná bielizeň LASTING A SENSOR až -30% NAKUPOVAŤ >>

Tričko Direct Alpine Furry Long Lady mentol (spine)

Tričko Direct Alpine Furry Long Lady mentol (spine)

novinka zľava

Dámske merino tričko aj vo Variante s dlhým rukávom. .. viac

Dostupnosť: do 3 dní

61,81 € -9% 55,94 €

Tričko Direct Alpine Furry Long Lady mentol (spine)

  Aj u tohto modelu používame obľúbený hrejivý prírodný Materiál s prirodzeným antibakteriálnym účinkom v ľahší gramáži. Kvalitné, na dotyk príjemný 100% merino úplet sa spolu s prepracovaným strihom trička postará o vysoké pohodlie ako pri bežnom každodennom nosení, Tak pri športových aktivitách, ako je lyžovanie, turistika alebo horské výstupy. Jedná sa o ideálny tričko pre celoročné použitie.

  • Pohodlný, anatomický strih.
  • 100% prírodný Materiál.
  • Efektné grafika.
  • Ozdobné štepovanie spodného lemu.
  • Vyrobené v Európe
  • Ekologicky zodpovedná výroba - NATURE FRIENDLY
  • Hmotnosť: 130 g (M)
  • Materiál: 100% Merino Wool (Südwolle), 150g / m2, special anti-Twisting yarn. 18 mikrónov.
  • Strih: dámsky

  Veľkosti

  Dámske veľkosti

  Bundy


  XS S M L XL XXL
  dĺžka ramena (1) 75 77,5 80 82,4 85 87,5
  obvod bokov 88 94 100 106 112 118
  obvod hrudi 80 86 92 98 104 110

  Obvod hrudi a bokov je meraný so spodnou vrstvou. (1) Dĺžka paže je meraná od krku po zápästie.


  Veľkostné tabuľky prosím považujte za orientačné. Presné rozmery jednotlivých partií sa u rôznych produktov môžu líšiť - záleží na konkrétnom materiáli a aktivite pre ktorú je navrhnutý. Pamätajte na to, že výber vhodnej veľkosti je vždy veľmi individuálny, každý užívateľ môže preferovať iný typ strihu (voľnejšie vs priliehavejšie, dlhšie vs kratšie atď.).

  Strihy všetkých našich produktov vychádzajú z jedného základu. Teda ak máte od nás už vyskúšanú veľkosť L a sedí Vám, teda aj ostatné produkty veľ. L Vám budú sedieť. Pre kontrolu si nájdite svoje rozmery vo veľkostnej tabuľke (merajte sa bez oblečenia). To, že niektoré L (napr. Devil bunda a Belay bunda) sú veľkostne (šírka) odlišné je zámerné. Naše oblečenie možno vrstviť a teda Devil bunda (L) ako vrchná je väčšia ako bunda Belay (L). Teda všetky vrstvy oblečenia (od podního bielizne po vrchné) veľkosti L, nemusíte kombinovať viac veľkostí.

  Určíte rozdiely sú aj v sériách. Pre Mountain top a Climbing sú strihy proporčne viac na telo, tieto produkty sú špecificky určené pre dané použitie a anatomické vypracovanie je pre uvažované aktivity dôležité.
  Naproti tomu v sériách Outdoor Activ a Street sú pri rovnakej veľkosti (zodpovedá veľ. Tabuľke) strihy voľnejšie a umožňujú prípadné vrstvenia pod bundy aj nohavice. Univerzálny, celoročné použitie pre všetky aktivity je pre tieto série žiadané.

  Newsletter

  O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
  Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)