Funkčná bielizeň LASTING A SENSOR až -30% NAKUPOVAŤ >>

Nohavice Direct Alpine Boki lady petrol / mentol

Nohavice Direct Alpine Boki lady petrol / mentol

zľava

Univerzálne, funkčné a extrémne pohodlné dámske nohavice .. viac

Dostupnosť: do 3 dní

139,55
-15%
118,62

Nohavice Direct Alpine Boki lady petrol / mentol

Univerzálne, funkčné a extrémne pohodlné dámske nohavice pre vysoko aeróbne aktivity - rýchle výstupy v horách, náročné via ferraty, skialpinizmus, beh na lyžiach a pod. - sme doplnili o Materiál šetrný k životnému prostrediu. Skvele padnúci anatomicky tVarovaný strih kombinuje tri funkčné Materiály pre dosiahnutie optimálnej priedušnosti, tepelného komfortu a zároveň zachovanie vysokej odolnosti. Silnejší Materiál na kolenách a zadnom diele s príjemnou Coolmaxové vrstvou je doplnený odľahčeným oděruodolným Materiálom s vysokou priedušnosťou. O pohodlie sa ďalej starajú elastické diely v sedle a v podkolení. Nohavice sú určené pre najširší záber outdoorových aktivít po celý rok a splneným snom všetkých horských nadšenkyne a vyznávačiek fast & light štýlu.

POPIS
  • Pohodlný pas sa širokou elastickou gumou s logom DA.
  • Skvele prístupná elastická sieťované vrecko na stehne na drobnosti (gél, tyčinka, rukavice a pod.) A jedno zipsové vrecko.
  • Reflexné paspule na stehnách a v dolných rozparkoch pre vyššiu pasívnu bezpečnosť.
  • Potlač Direct Alpine na zadnej časti ľavej nohavice.
  • Konce nohavíc s bočnými zipsami a elastickým klinom pre pohodlné pretiahnutia cez lyžiarky a pohorky.
  • Protišmyková guma v spodnom leme nohavíc.
  • Limitovaná farebná kombinácia black / brown
  • Vyrobené v Európe

Veľkosti

Dámske veľkosti

Nohavice


XS S M L XL XXL
bočná dĺžka nohavíc 95 99 103 107 111 113
obvod pásu 64 68 72 76 80 84
obvod sedu 92 96 100 104 108 112


Veľkostné tabuľky prosím považujte za orientačné. Presné rozmery jednotlivých partií sa u rôznych produktov môžu líšiť - záleží na konkrétnom materiáli a aktivite pre ktorú je navrhnutý. Pamätajte na to, že výber vhodnej veľkosti je vždy veľmi individuálny, každý užívateľ môže preferovať iný typ strihu (voľnejšie vs priliehavejšie, dlhšie vs kratšie atď.).

Strihy všetkých našich produktov vychádzajú z jedného základu. Teda ak máte od nás už vyskúšanú veľkosť L a sedí Vám, teda aj ostatné produkty veľ. L Vám budú sedieť. Pre kontrolu si nájdite svoje rozmery vo veľkostnej tabuľke (merajte sa bez oblečenia). To, že niektoré L (napr. Devil bunda a Belay bunda) sú veľkostne (šírka) odlišné je zámerné. Naše oblečenie možno vrstviť a teda Devil bunda (L) ako vrchná je väčšia ako bunda Belay (L). Teda všetky vrstvy oblečenia (od podního bielizne po vrchné) veľkosti L, nemusíte kombinovať viac veľkostí.

Určíte rozdiely sú aj v sériách. Pre Mountain top a Climbing sú strihy proporčne viac na telo, tieto produkty sú špecificky určené pre dané použitie a anatomické vypracovanie je pre uvažované aktivity dôležité.
Naproti tomu v sériách Outdoor Activ a Street sú pri rovnakej veľkosti (zodpovedá veľ. Tabuľke) strihy voľnejšie a umožňujú prípadné vrstvenia pod bundy aj nohavice. Univerzálny, celoročné použitie pre všetky aktivity je pre tieto série žiadané.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)