Funkčná bielizeň LASTING A SENSOR až -30% NAKUPOVAŤ >>

Nohavice Direct Alpine Campus camel / petrol

Nohavice Direct Alpine Campus camel / petrol

zľava

"Lezecké" nohavice moderného progresívneho dizajnu. .. viac

Dostupnosť: Na sklade

77,36
-15%
65,76

Nohavice Direct Alpine Campus camel / petrol

Použitý, rokmi preverený ľahký a elastický Materiál sa spoločne s anatomicky presným strihom a výrazne tVarovanými kolenami starajú o maximálne pohodlie majiteľa pri akejkoľvek outdoorovej aktivite. Nohavice sú vhodné ako na lezenie a bouldrování, Tak aj na ďalšie športy v prírode, turistiku a v neposlednom rade aj na každodenné voľnočasové nosenie.

  • Regulovateľný pás s opaskom s kovovou sponou a pútkami pre opasky Direct Alpine.
  • Dve průhMatové vrecká, jedno průhMatové zadné vrecko.
  • Pútko na kefku a vrecúško s magnéziom.
  • Anatomicky tVarované kolená.
  • Možnosť zaistenia konce nohavíc elastickým lankom.
  • Vyšité logo Direct Alpine na zadnej časti nohavice.
  • Ekologicky zodpovedná výroba - NATURE FRIENDLY
  • Hmotnosť: 340 g (L)
  • Materiál: Main: Stretch BIO cotton fabric (97% Cotton + 3% Spandex)

Veľkosti

Pánske veľkosti - Direct Alpine

Nohavice


XS S M L XL XXL
bočná dĺžka nohavíc 96 100 104 108 112 114
obvod pásu 74 78 82 86 90 94
obvod sedu 92 96 100 104 108 112


Veľkostné tabuľky prosím považujte za orientačné. Presné rozmery jednotlivých partií sa u rôznych produktov môžu líšiť - záleží na konkrétnom materiáli a aktivite pre ktorú je navrhnutý. Pamätajte na to, že výber vhodnej veľkosti je vždy veľmi individuálny, každý užívateľ môže preferovať iný typ strihu (voľnejšie vs priliehavejšie, dlhšie vs kratšie atď.).

Strihy všetkých našich produktov vychádzajú z jedného základu. Teda ak máte od nás už vyskúšanú veľkosť L a sedí Vám, teda aj ostatné produkty veľ. L Vám budú sedieť. Pre kontrolu si nájdite svoje rozmery vo veľkostnej tabuľke (merajte sa bez oblečenia). To, že niektoré L (napr. Devil bunda a Belay bunda) sú veľkostne (šírka) odlišné je zámerné. Naše oblečenie možno vrstviť a teda Devil bunda (L) ako vrchná je väčšia ako bunda Belay (L). Teda všetky vrstvy oblečenia (od podního bielizne po vrchné) veľkosti L, nemusíte kombinovať viac veľkostí.

Určíte rozdiely sú aj v sériách. Pre Mountain top a Climbing sú strihy proporčne viac na telo, tieto produkty sú špecificky určené pre dané použitie a anatomické vypracovanie je pre uvažované aktivity dôležité.
Naproti tomu v sériách Outdoor Activ a Street sú pri rovnakej veľkosti (zodpovedá veľ. Tabuľke) strihy voľnejšie a umožňujú prípadné vrstvenia pod bundy aj nohavice. Univerzálny, celoročné použitie pre všetky aktivity je pre tieto série žiadané.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)