Funkčná bielizeň LASTING A SENSOR až -30% NAKUPOVAŤ >>

Pánske nohavice Direct Alpine Mordor camel / khaki

Pánske nohavice Direct Alpine Mordor camel / khaki

novinka zľava

Vysoko komfortný a odolné nohavice .. viac

Dostupnosť: do 3 dní

100,68
-9%
91,55

Pánske nohavice Direct Alpine Mordor camel / khaki

Vysoko komfortný a odolné nohavice. Osvedčená hybridná konštrukcia kombinuje základné príjemne ľahký strečový zmesový Materiál s výstužami na kolenách z vysoko oderu odolnej elastickej Cordury. Perfektný vysoko technický strih s krokovým klinom dokonale padne a neobmedzuje v pohybe pri športových aktivitách. Moderný asymetrický dizajn nohavíc je dozdobený funkčnému detaily. Nohavice Mordor sú skveLou voľbou pre všetkých aktívnych outdoorových nadšencov, ktorí hľadajú vyvážený pomer pohodlie a odolnosti.

parametre:

 • Farba: anthracite
 • Hmotnosť: 305 g (L)
 • Materiál: Main: 52% Cotton + 37% Polyamide (Nylon) + 11% Polyurethane - Abrasion resistant fabric
 • Strih: men (REGULAR FIT)
popis
 • Pas s pútkami pre opasky Direct Alpine.
 • Vnútorné pas s tlačeným ozdobným logom Direct Alpine.
 • Dve predné průhMatové vrecká.
 • Jedna stehenné zaistená vrecko.
 • Jedna zadné nakladaná vrecko.
 • Anatomicky tVarované kolená a detaily z Cordury pre zaistenie dlhej životnosti nohavíc.
 • Voľné zakončenie nohavíc.

  Veľkosti

  Pánske veľkosti - Direct Alpine

  Nohavice


  XS S M L XL XXL
  bočná dĺžka nohavíc 96 100 104 108 112 114
  obvod pásu 74 78 82 86 90 94
  obvod sedu 92 96 100 104 108 112


  Veľkostné tabuľky prosím považujte za orientačné. Presné rozmery jednotlivých partií sa u rôznych produktov môžu líšiť - záleží na konkrétnom materiáli a aktivite pre ktorú je navrhnutý. Pamätajte na to, že výber vhodnej veľkosti je vždy veľmi individuálny, každý užívateľ môže preferovať iný typ strihu (voľnejšie vs priliehavejšie, dlhšie vs kratšie atď.).

  Strihy všetkých našich produktov vychádzajú z jedného základu. Teda ak máte od nás už vyskúšanú veľkosť L a sedí Vám, teda aj ostatné produkty veľ. L Vám budú sedieť. Pre kontrolu si nájdite svoje rozmery vo veľkostnej tabuľke (merajte sa bez oblečenia). To, že niektoré L (napr. Devil bunda a Belay bunda) sú veľkostne (šírka) odlišné je zámerné. Naše oblečenie možno vrstviť a teda Devil bunda (L) ako vrchná je väčšia ako bunda Belay (L). Teda všetky vrstvy oblečenia (od podního bielizne po vrchné) veľkosti L, nemusíte kombinovať viac veľkostí.

  Určíte rozdiely sú aj v sériách. Pre Mountain top a Climbing sú strihy proporčne viac na telo, tieto produkty sú špecificky určené pre dané použitie a anatomické vypracovanie je pre uvažované aktivity dôležité.
  Naproti tomu v sériách Outdoor Activ a Street sú pri rovnakej veľkosti (zodpovedá veľ. Tabuľke) strihy voľnejšie a umožňujú prípadné vrstvenia pod bundy aj nohavice. Univerzálny, celoročné použitie pre všetky aktivity je pre tieto série žiadané.

  Newsletter

  O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
  Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)