Funkčná bielizeň LASTING A SENSOR až -30% NAKUPOVAŤ >>

(Vypredané) Pánske ľahké pohodlné vlnené boxerky Devold Breeze GO 181 145 A 258A, modré

(Vypredané) Pánske ľahké pohodlné vlnené boxerky Devold Breeze GO 181 145 A 258A, modré

Boxerky na každý deň. .. viac

Pánske ľahké pohodlné vlnené boxerky Devold Breeze GO 181 145 A 258A, modré

VLNENÉ BOXERKY Z NÓRSKA PRE MUŽOV

Objavte dokonalé pohodlie a zažite pocit príjemného tepla za každých podmienok. Vyskúšajte mimoriadne ľahké, mäkké boxerky z najjemnejšej merino vlny. Vrhnite sa do každého dňa bez obáv zo zápachu alebo potu stekajúceho po tele. Tieto boxerky sú súčasťou radu Devold®Breeze. Tá je výnimočná najmä vďaka celoročnému používaniu, schopnosti prispievať k termoregulácii vášho tela a odolnosti voči zápachu aj pri dlhodobom nosení. Tieto boxerky Devold sú jednoducho základnou vrstvou, ktorá sa stane vašou voľbou na každý deň.

  • široký elastický pás - guma sa nezarezáva a neobmedzuje váš pohyb
  • veľmi priliehavé
  • ideálne boxerky, keď sa potrebujete opäť navrstviť
  • Kvalitu a spoľahlivosť vám už overili svetoví expedičníci a objavitelia, športovci, pracovníci horských chát a rôzne organizácie, ako napríklad Horská služba.
  • 100% prírodná merino vlna - udržuje teplo aj keď je mokrá
  • Každý ocení jednoduchú údržbu BEZ potreby žehlenia a možnosť PRAŤ boxerky v práčke a SUŠIŤ ich v sušičke.

Devold je najlepšia prírodná kvalita z Nórska. Jedna z najstarších značiek oblečenia na trhu s vlastným vývojom a výrobou v továrni v Európe. Na výrobu svojich výrobkov používajú najkvalitnejšiu vlnu od farmárov najmä z Nového Zélandu a Austrálie. Títo poľnohospodári dodávajú vlnu výlučne do Devoldu. Svet Devoldu je postavený na najtechnickejšom a neprekonateľnom prírodnom vlákne, ktoré dokážeme dokonale spracovať. Je vyrobená z vlny, ktorá je 100 % prírodným vláknom s vlastnosťami, ktoré žiadne umelé vlákno nedokáže nahradiť. Jeho hlavným cieľom je chrániť vás. Hoci vlnu nedokážeme vyrobiť, už viac ako 166 rokov ju dokážeme dokonale spracovať a získať jej jedinečné vlastnosti. Spracúvame vlastnú vlnu a naše výrobné zariadenia sa nachádzajú výlučne v Európe. Sme jediní, ktorí kontrolujú celý proces výroby vlny, od strihania oviec cez pradenie priadze až po tkanie pleteniny a šitie konečného výrobku. Sme nekompromisní, pokiaľ ide o kvalitu a inovácie.

MATERIÁL
100% vlna Merino, gramáž: 150 g/m2, vlákno: Superjemný 17,5 mikrónu

Buďte si istí, že vďaka funkčnému dizajnu budú boxerky Devold®Breeze vaším verným spoločníkom.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)