Funkčná bielizeň LASTING A SENSOR až -30% NAKUPOVAŤ >>

Tričko Direct Alpine Yoga Lady anthracite

Tričko Direct Alpine Yoga Lady anthracite

zľava

Nové ľahké dámske tričko s krátkym rukávom v elegantnom a módnom dizajne. .. viac

Dostupnosť: do 3 dní

34,60
-15%
29,41

Tričko Direct Alpine Yoga Lady anthracite

Ľahké dámske tričko s krátkym rukávom v elegantnom a módnom dizajne. K dokonalosti ju doviedli sofistikované, pRaktické a zároveň atRaktívne ženské detaily. Rozrezané rukávy ukončené ozdobným uzlom jemne odhaľujú ramená a nechávajú dostatok priestoru pre silnejšie paže plavovlások. Spodný okraj košele môže buď voľne splývať cez boky, alebo sa dá stiahnuť ozdobnou šnúrkou na spodnom okraji a košeľa sa dá zastrčiť - skvelé riešenie najmä počas horúcich dní. Voľnejší strih zohľadňuje krivky ženského tela, ale ponecháva dostatok voľnosti pohybu. Elastický a ľahký bavlnený úplet s melírovaným efektom je príjemný na dotyk, priedušný a rýchloschnúci. Tieto vlastnosti predurčujú tričko na širokú škálu aktivít na každodenné použitie, aeróbne športy, ale aj do kancelárie, do kina, na cestovanie a dovolenku

  • Moderný "trendy" módny vzhľad
  • Pôvodne navrhnuté rukávy odhaľujúce ramená
  • Regulácia spodného okraja pása pomocou ozdobnej šnúrky
  • Vyrobené v EURÓPE
  • Ekologicky zodpovedná výroba - NATURE FRIENDLY
  • Hmotnosť:138 g (M)
  • Hlavná časť:slučkový úplet (100 % bavlna); 150 g/m2
  • Strih:dámsky

Veľkosti

Dámske veľkosti

Bundy


XS S M L XL XXL
dĺžka ramena (1) 75 77,5 80 82,4 85 87,5
obvod bokov 88 94 100 106 112 118
obvod hrudi 80 86 92 98 104 110

Obvod hrudi a bokov je meraný so spodnou vrstvou. (1) Dĺžka paže je meraná od krku po zápästie.


Veľkostné tabuľky prosím považujte za orientačné. Presné rozmery jednotlivých partií sa u rôznych produktov môžu líšiť - záleží na konkrétnom materiáli a aktivite pre ktorú je navrhnutý. Pamätajte na to, že výber vhodnej veľkosti je vždy veľmi individuálny, každý užívateľ môže preferovať iný typ strihu (voľnejšie vs priliehavejšie, dlhšie vs kratšie atď.).

Strihy všetkých našich produktov vychádzajú z jedného základu. Teda ak máte od nás už vyskúšanú veľkosť L a sedí Vám, teda aj ostatné produkty veľ. L Vám budú sedieť. Pre kontrolu si nájdite svoje rozmery vo veľkostnej tabuľke (merajte sa bez oblečenia). To, že niektoré L (napr. Devil bunda a Belay bunda) sú veľkostne (šírka) odlišné je zámerné. Naše oblečenie možno vrstviť a teda Devil bunda (L) ako vrchná je väčšia ako bunda Belay (L). Teda všetky vrstvy oblečenia (od podního bielizne po vrchné) veľkosti L, nemusíte kombinovať viac veľkostí.

Určíte rozdiely sú aj v sériách. Pre Mountain top a Climbing sú strihy proporčne viac na telo, tieto produkty sú špecificky určené pre dané použitie a anatomické vypracovanie je pre uvažované aktivity dôležité.
Naproti tomu v sériách Outdoor Activ a Street sú pri rovnakej veľkosti (zodpovedá veľ. Tabuľke) strihy voľnejšie a umožňujú prípadné vrstvenia pod bundy aj nohavice. Univerzálny, celoročné použitie pre všetky aktivity je pre tieto série žiadané.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)