Funkčná bielizeň LASTING A SENSOR až -30% NAKUPOVAŤ >>

Nohavice Direct Alpine Hueco petrol/camel

Nohavice Direct Alpine Hueco petrol/camel

zľava

Jednoduchšie nohavice Hueco za skvelú cenu. .. viac

Dostupnosť: do 3 dní

61,81
-15%
52,54

Nohavice Direct Alpine Hueco petrol/camel

Sú určené pre všetkých lezcov, bouldristov a outdoorových nadšencov, ktorí hľadajú maximálne pohodlie. Anatomicky presný strih so stupňovitým klinom využíva dômyselné rozmiestnenie streču jednotlivých častí strihu z príjemne ľahkého elastického Materiálu. Nohavice Tak perfektne sedia na tele a prispôsobia sa všetkým lezeckým pohybom. Elastický pás čiastočne z gumy neprekáža pod popruhom postroja. Čistý dizajn nohavíc dopĺňa výšivka Direct Alpine a pútko na zubnú kefku

  • Pás je čiastočne elastický s logom Direct Alpine
  • Dve priehľadné predné vrecká
  • Ozdobné pútko na zubnú kefku a vyšité logo na zadnej strane pravej nohavice
  • Voľné konce nôh
  • Strečové umiestnenie na každom diele pre maximálne pohodlie a skvelú pohyblivosť nôh
  • Ekologicky zodpovedná výroba - NATURE FRIENDLY
  • Hmotnosť: 340 g (L)
  • Materiál: Hlavný: elastická BIO bavlnená tkanina (97% bavlna + 3% spandex)

Veľkosti

Pánske veľkosti - Direct Alpine

Nohavice


XS S M L XL XXL
bočná dĺžka nohavíc 96 100 104 108 112 114
obvod pásu 74 78 82 86 90 94
obvod sedu 92 96 100 104 108 112


Veľkostné tabuľky prosím považujte za orientačné. Presné rozmery jednotlivých partií sa u rôznych produktov môžu líšiť - záleží na konkrétnom materiáli a aktivite pre ktorú je navrhnutý. Pamätajte na to, že výber vhodnej veľkosti je vždy veľmi individuálny, každý užívateľ môže preferovať iný typ strihu (voľnejšie vs priliehavejšie, dlhšie vs kratšie atď.).

Strihy všetkých našich produktov vychádzajú z jedného základu. Teda ak máte od nás už vyskúšanú veľkosť L a sedí Vám, teda aj ostatné produkty veľ. L Vám budú sedieť. Pre kontrolu si nájdite svoje rozmery vo veľkostnej tabuľke (merajte sa bez oblečenia). To, že niektoré L (napr. Devil bunda a Belay bunda) sú veľkostne (šírka) odlišné je zámerné. Naše oblečenie možno vrstviť a teda Devil bunda (L) ako vrchná je väčšia ako bunda Belay (L). Teda všetky vrstvy oblečenia (od podního bielizne po vrchné) veľkosti L, nemusíte kombinovať viac veľkostí.

Určíte rozdiely sú aj v sériách. Pre Mountain top a Climbing sú strihy proporčne viac na telo, tieto produkty sú špecificky určené pre dané použitie a anatomické vypracovanie je pre uvažované aktivity dôležité.
Naproti tomu v sériách Outdoor Activ a Street sú pri rovnakej veľkosti (zodpovedá veľ. Tabuľke) strihy voľnejšie a umožňujú prípadné vrstvenia pod bundy aj nohavice. Univerzálny, celoročné použitie pre všetky aktivity je pre tieto série žiadané.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)