Funkčná bielizeň LASTING A SENSOR až -30% NAKUPOVAŤ >>

Nohavice Direct Alpine Patrol khaki

Nohavice Direct Alpine Patrol khaki

zľava

PRakotické, pevné a odolné nohavice na najrôznejšie použitie. .. viac

92,91
-15%
78,97

Nohavice Direct Alpine Patrol khaki

PRakotické, pevné a odolné nohavice na najširšie použitie v EKOLOGICKOM dizajne. Dlhodobo patria medzi najpredávanejšie a najlepšie hodnotené nohavice našimi zákazníkmi. Silná, veľmi odolná a pohodlná konštrukcia s technickým príslušenstvom. Použitý strečový Materiál zaručuje pohodlie pri nosení. Ideálne univerzálne nohavice na najrôznejšie outdoorové aktivity a bežné nosenie. Skvelý pomer pohodlia, odolnosti a užitočnosti k cene. Maximálna hodnota za peniaze, nohavice na dlhé roky. Použitý elastický ekologický Materiál zvyšuje pohodlie pri nosení

TECHNICKÉ INFORMÁCIE
  • Farba khaki
  • Hmotnosť 433 g (L)
  • Materiál Hlavná časť: 60% polyamid (recyklovaný nylon) + 40% polyester (DuPont™ Sorona®), DWR - tkanina Envilon® odolná voči oderu
  • Strih muži (REGULAR FIT)
POPIS
  • Čiastočne elastický pás s nastaviteľným opaskom
  • Dve predné vrecká na zips, jedno stehenné vrecko na zips, ďalšie zaistené zadné vrecko
  • Anatomicky tVarované kolená
  • Jednoduchá úprava nohy na jednoduché nastavenie, skrátenie
  • Dlhodobo najpredávanejšie nohavice z kolekcie Direct Alpine
  • Vyrobené v Európe

Veľkosti

Pánske veľkosti - Direct Alpine

Nohavice


XS S M L XL XXL
bočná dĺžka nohavíc 96 100 104 108 112 114
obvod pásu 74 78 82 86 90 94
obvod sedu 92 96 100 104 108 112


Veľkostné tabuľky prosím považujte za orientačné. Presné rozmery jednotlivých partií sa u rôznych produktov môžu líšiť - záleží na konkrétnom materiáli a aktivite pre ktorú je navrhnutý. Pamätajte na to, že výber vhodnej veľkosti je vždy veľmi individuálny, každý užívateľ môže preferovať iný typ strihu (voľnejšie vs priliehavejšie, dlhšie vs kratšie atď.).

Strihy všetkých našich produktov vychádzajú z jedného základu. Teda ak máte od nás už vyskúšanú veľkosť L a sedí Vám, teda aj ostatné produkty veľ. L Vám budú sedieť. Pre kontrolu si nájdite svoje rozmery vo veľkostnej tabuľke (merajte sa bez oblečenia). To, že niektoré L (napr. Devil bunda a Belay bunda) sú veľkostne (šírka) odlišné je zámerné. Naše oblečenie možno vrstviť a teda Devil bunda (L) ako vrchná je väčšia ako bunda Belay (L). Teda všetky vrstvy oblečenia (od podního bielizne po vrchné) veľkosti L, nemusíte kombinovať viac veľkostí.

Určíte rozdiely sú aj v sériách. Pre Mountain top a Climbing sú strihy proporčne viac na telo, tieto produkty sú špecificky určené pre dané použitie a anatomické vypracovanie je pre uvažované aktivity dôležité.
Naproti tomu v sériách Outdoor Activ a Street sú pri rovnakej veľkosti (zodpovedá veľ. Tabuľke) strihy voľnejšie a umožňujú prípadné vrstvenia pod bundy aj nohavice. Univerzálny, celoročné použitie pre všetky aktivity je pre tieto série žiadané.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)