Funkčná bielizeň LASTING A SENSOR až -30% NAKUPOVAŤ >>

Nohavice Direct Alpine Technik hliadky benzínová/šedomodrá

Nohavice Direct Alpine Technik hliadky benzínová/šedomodrá

novinka zľava

Rozširujeme sortiment našich dlhodobo obľúbených nohavíc PATROL o nový, multifunkčný Variant. .. viac

Dostupnosť: do 3 dní

124,00
-15%
105,40

Nohavice Direct Alpine Technik hliadky benzínová/šedomodrá

Rozšírili sme sortiment našich dlhodobo obľúbených nohavíc PATROL o technickejší a doslova multifunkčný Variant. Táto verzia hliadok predstavuje výrazný posun Směrom k technickej stránke a rozšírenej funkčnosti. Premyslený strih s dômyselným umiestnením jednotlivých častí z ľahkého strečového Materiálu v Směre pohybu poskytuje úžasný komfort pri nosení. Na kolenách a chrbte je použitý hrubší Materiál, ktorý zvyšuje odolnosť proti oderu. Vnútorný spodný okraj nohavíc je vystužený panelom z tkaniny odolnej proti oderu.

TECHNICKÉ INFORMÁCIE
 • Farba: benzínová/šedomodrá
 • Hmotnosť: 395 g (L)
 • Hlavná časť 1: 85% polyamid (nylon) + 15% polyuretán (spandex), DWR - elastická tkanina Rip-sTop
 • Strih: pánsky (REGULAR FIT)

POPIS
 • Čiastočne elastický pás s nastaviteľným opaskom.
 • Dve vrecká na zips.
 • Jedno ďalšie vrecko na zips na stehne.
 • Možnosť rozopnutia zipsu a vetrania na boku nohavíc.
 • Krokový klin pre lepšiu mobilitu.
 • Anatomicky tVarované kolená.
 • Vystuženie vnútornej spodnej časti nôh.
 • Vyrobené v Európe

Veľkosti

Pánske veľkosti - Direct Alpine

Nohavice


XS S M L XL XXL
bočná dĺžka nohavíc 96 100 104 108 112 114
obvod pásu 74 78 82 86 90 94
obvod sedu 92 96 100 104 108 112


Veľkostné tabuľky prosím považujte za orientačné. Presné rozmery jednotlivých partií sa u rôznych produktov môžu líšiť - záleží na konkrétnom materiáli a aktivite pre ktorú je navrhnutý. Pamätajte na to, že výber vhodnej veľkosti je vždy veľmi individuálny, každý užívateľ môže preferovať iný typ strihu (voľnejšie vs priliehavejšie, dlhšie vs kratšie atď.).

Strihy všetkých našich produktov vychádzajú z jedného základu. Teda ak máte od nás už vyskúšanú veľkosť L a sedí Vám, teda aj ostatné produkty veľ. L Vám budú sedieť. Pre kontrolu si nájdite svoje rozmery vo veľkostnej tabuľke (merajte sa bez oblečenia). To, že niektoré L (napr. Devil bunda a Belay bunda) sú veľkostne (šírka) odlišné je zámerné. Naše oblečenie možno vrstviť a teda Devil bunda (L) ako vrchná je väčšia ako bunda Belay (L). Teda všetky vrstvy oblečenia (od podního bielizne po vrchné) veľkosti L, nemusíte kombinovať viac veľkostí.

Určíte rozdiely sú aj v sériách. Pre Mountain top a Climbing sú strihy proporčne viac na telo, tieto produkty sú špecificky určené pre dané použitie a anatomické vypracovanie je pre uvažované aktivity dôležité.
Naproti tomu v sériách Outdoor Activ a Street sú pri rovnakej veľkosti (zodpovedá veľ. Tabuľke) strihy voľnejšie a umožňujú prípadné vrstvenia pod bundy aj nohavice. Univerzálny, celoročné použitie pre všetky aktivity je pre tieto série žiadané.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)