Funkčná bielizeň LASTING A SENSOR až -30% NAKUPOVAŤ >>

Nepremokavé pánske nohavice Direct Alpine Midi caramel

Nepremokavé pánske nohavice Direct Alpine Midi caramel

zľava

Pánske nepremokavé nohavice Direct Alpine Midi .. viac

Dostupnosť: do 3 dní

237,00
-10%
213,30

Nepremokavé pánske nohavice Direct Alpine Midi caramel

Veľmi ľahké nepremokavé záložné nohavice s vynikajúcou zBaliteľnosťou. Vysokokvalitný funkčný 3-vrstvový laminát s vynikajúcou trvanlivosťou a odolnosťou, ale zároveň veľmi ľahký. Vďaka vyššej elasticite ide o veľmi pohodlný model nohavíc pre širšie možnosti celoročného používania. Ideálne záložné nepremokavé nohavice na vysokohorskú turistiku, horolezectvo, skialpinizmus a všetky outdoorové aktivity.

TECHNICKÉ INFORMÁCIE
 • Farba: čierna
 • Hmotnosť: 470 g (L)
 • Hlavná časť: 100% polyamid (nylon) + 100% polyuretán + 100% polyamid, DWR - 3L DERMIZAX™ Hardshell 20 000 mm H₂O/8 000 g/m²/24H
 • Strih: pánsky (REGULAR FIT)
POPIS
 • Pohodlný elastický pás s pútkami na opasok, odníMateľné šle.
 • Jedno vrecko na zips, ktoré slúži aj ako pRaktické prepravné vrecko pri balení nohavíc. (minimálny objem a hmotnosť)
 • Vodoodpudivá klopa na zips s dvoma protiľahlými jazdcami.
 • Bočné vodoodpudivé zipsy, asymetricky posunuté Směrom dozadu (eliminujú poškodenie), umožňujú vetranie a pRedovšetkým obliekanie nohavíc cez Topánky (vrátane lyžiarskych).
 • Spodný okraj nohavíc s nastavením obvodu, dostatočne široký cez lyže bez rozopínania, doplnený o poistný háčik na pripevnenie spodného dielu k šnurovaniu.
 • Vnútorná strana členkov je vystužená tkaninou odolnou proti oderu.
 • 100% podlepené švy.
 • Vyrobené v Európe

Veľkosti

Pánske veľkosti - Direct Alpine

Nohavice


XS S M L XL XXL
bočná dĺžka nohavíc 96 100 104 108 112 114
obvod pásu 74 78 82 86 90 94
obvod sedu 92 96 100 104 108 112


Veľkostné tabuľky prosím považujte za orientačné. Presné rozmery jednotlivých partií sa u rôznych produktov môžu líšiť - záleží na konkrétnom materiáli a aktivite pre ktorú je navrhnutý. Pamätajte na to, že výber vhodnej veľkosti je vždy veľmi individuálny, každý užívateľ môže preferovať iný typ strihu (voľnejšie vs priliehavejšie, dlhšie vs kratšie atď.).

Strihy všetkých našich produktov vychádzajú z jedného základu. Teda ak máte od nás už vyskúšanú veľkosť L a sedí Vám, teda aj ostatné produkty veľ. L Vám budú sedieť. Pre kontrolu si nájdite svoje rozmery vo veľkostnej tabuľke (merajte sa bez oblečenia). To, že niektoré L (napr. Devil bunda a Belay bunda) sú veľkostne (šírka) odlišné je zámerné. Naše oblečenie možno vrstviť a teda Devil bunda (L) ako vrchná je väčšia ako bunda Belay (L). Teda všetky vrstvy oblečenia (od podního bielizne po vrchné) veľkosti L, nemusíte kombinovať viac veľkostí.

Určíte rozdiely sú aj v sériách. Pre Mountain top a Climbing sú strihy proporčne viac na telo, tieto produkty sú špecificky určené pre dané použitie a anatomické vypracovanie je pre uvažované aktivity dôležité.
Naproti tomu v sériách Outdoor Activ a Street sú pri rovnakej veľkosti (zodpovedá veľ. Tabuľke) strihy voľnejšie a umožňujú prípadné vrstvenia pod bundy aj nohavice. Univerzálny, celoročné použitie pre všetky aktivity je pre tieto série žiadané.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)