Funkčná bielizeň LASTING A SENSOR až -30% NAKUPOVAŤ >>

Bunda Direct Alpine Jasper Lady petrol / mentol

Bunda Direct Alpine Jasper Lady petrol / mentol

zľava

Veľmi kvalitná športová bunda .. viac

Dostupnosť: do 3 dní

163,30
-10%
147,00

Bunda Direct Alpine Jasper Lady petrol / mentol

Dámska bunda v novom atraktívnom dizajne je takmer povinná pre všetky chladné ženy a dievčatá. Prémiový mäkký a elastický úplet od popredného výrobcu Polar tec - Thermal Pro im poskytne vynikajúci tepelný komfort. Okrem toho sú konce rukávov a ich lemy zosilnené odolnejším materiálom, aby sa zvýšila ochrana proti oderu. Voľnejší anatomický strih príjemne sedí a poskytuje pohodlie pri všetkých nenáročných športových alebo outdoorových aktivitách. Bundu môžete použiť na rôzne outdoorové expedície, treking, horolezectvo, ale aj na bežné civilné nosenie.

Hmotnosť: 520 g
Hlavná časť: 100% recyklovaný polyester - POLARTEC® Thermal Pro® fleece
Strih: dámsky (REGULAR FIT)


POPIS

  • Fantastická potlač na vnútornej strane kapucne.
  • Kapota s nastavením obvodu.
  • Dve bočné vrecká na zips.
  • Reflexné detaily na koncoch rukávov pre väčšiu bezpečnosť.
  • Konce rukávov a spodný lem sú zosilnené odolnejším materiálom.
  • Vyrobené v Európe

Veľkosti

Dámske veľkosti

Bundy


XS S M L XL XXL
dĺžka ramena (1) 75 77,5 80 82,4 85 87,5
obvod bokov 88 94 100 106 112 118
obvod hrudi 80 86 92 98 104 110

Obvod hrudi a bokov je meraný so spodnou vrstvou. (1) Dĺžka paže je meraná od krku po zápästie.


Veľkostné tabuľky prosím považujte za orientačné. Presné rozmery jednotlivých partií sa u rôznych produktov môžu líšiť - záleží na konkrétnom materiáli a aktivite pre ktorú je navrhnutý. Pamätajte na to, že výber vhodnej veľkosti je vždy veľmi individuálny, každý užívateľ môže preferovať iný typ strihu (voľnejšie vs priliehavejšie, dlhšie vs kratšie atď.).

Strihy všetkých našich produktov vychádzajú z jedného základu. Teda ak máte od nás už vyskúšanú veľkosť L a sedí Vám, teda aj ostatné produkty veľ. L Vám budú sedieť. Pre kontrolu si nájdite svoje rozmery vo veľkostnej tabuľke (merajte sa bez oblečenia). To, že niektoré L (napr. Devil bunda a Belay bunda) sú veľkostne (šírka) odlišné je zámerné. Naše oblečenie možno vrstviť a teda Devil bunda (L) ako vrchná je väčšia ako bunda Belay (L). Teda všetky vrstvy oblečenia (od podního bielizne po vrchné) veľkosti L, nemusíte kombinovať viac veľkostí.

Určíte rozdiely sú aj v sériách. Pre Mountain top a Climbing sú strihy proporčne viac na telo, tieto produkty sú špecificky určené pre dané použitie a anatomické vypracovanie je pre uvažované aktivity dôležité.
Naproti tomu v sériách Outdoor Activ a Street sú pri rovnakej veľkosti (zodpovedá veľ. Tabuľke) strihy voľnejšie a umožňujú prípadné vrstvenia pod bundy aj nohavice. Univerzálny, celoročné použitie pre všetky aktivity je pre tieto série žiadané.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)