Funkčná bielizeň LASTING A SENSOR až -30% NAKUPOVAŤ >>

nohavice Direct Alpine Badile Lady black/black

nohavice Direct Alpine Badile Lady black/black

zľava

Praktické, veľmi pohodlné nohavice na celoročné použitie. .. viac

Dostupnosť: do 3 dní

147,33
-15%
125,23

nohavice Direct Alpine Badile Lady black/black

Ideálne na treking, horolezectvo, turistiku a všetky outdoorové aktivity. Časom overený anatomický strih zaručuje pohodlie pre každého používateľa. Účelová kombinácia dvoch typov elastických a vysoko odolných materiálov - základ tvorí značková elastická Cordura s vnútornou vrstvou Coolmax a základnou rýchloschnúcou úpravou (odvádzanie telesných pár). Doplnená Cordurou s vnútornou dodatočnou tepelnou izolačnou vrstvou na kolenách a zadku (zvyšuje telesnú teplotu). Konštrukcia umožňuje absenciu a premiestnenie niektorých švov, čím sa eliminuje ich možné poškodenie. Dlhodobo najpredávanejšie technické nohavice DIRECTALPINE, veľmi obľúbené a osvedčené, ktoré naši zákazníci nazývajú "druhá koža".

 • Čiastočne elastický pás, nastaviteľný pomocou opasku so sponou.
 • Dve predné a jedno bočné vrecko, ľahko prístupné aj s bezpečnostnými pásmi.
 • Základná zmesová tkanina s vláknom Coolmax® (odvádza vlhkosť).
 • Tvarované kolená z oderu odolnej tkaniny Cordura ripstop s Thermolite® (izolačné vlákno).
 • Tvarované zadné sedadlo z oderu odolnej tkaniny Cordura ripstop s Thermolite ® (izolačné vlákno).
 • Používa sa technológia elastických švov.
 • Jednoduché zapínanie na nohách, vďaka elastickej tkanine sa dá pretiahnuť cez topánky (možné aj cez lyžiarske topánky)
 • Vyrobené v Európe
 • Hmotnosť: 432 g (L)
 • Hlavná časť: vysokopevnostná funkčná tkanina (78 % nylon + 10 % Coolmax® + 12 % Lycra®)
 • Strih: dámsky

Veľkosti

Dámske veľkosti

Nohavice


XS S M L XL XXL
bočná dĺžka nohavíc 95 99 103 107 111 113
obvod pásu 64 68 72 76 80 84
obvod sedu 92 96 100 104 108 112


Veľkostné tabuľky prosím považujte za orientačné. Presné rozmery jednotlivých partií sa u rôznych produktov môžu líšiť - záleží na konkrétnom materiáli a aktivite pre ktorú je navrhnutý. Pamätajte na to, že výber vhodnej veľkosti je vždy veľmi individuálny, každý užívateľ môže preferovať iný typ strihu (voľnejšie vs priliehavejšie, dlhšie vs kratšie atď.).

Strihy všetkých našich produktov vychádzajú z jedného základu. Teda ak máte od nás už vyskúšanú veľkosť L a sedí Vám, teda aj ostatné produkty veľ. L Vám budú sedieť. Pre kontrolu si nájdite svoje rozmery vo veľkostnej tabuľke (merajte sa bez oblečenia). To, že niektoré L (napr. Devil bunda a Belay bunda) sú veľkostne (šírka) odlišné je zámerné. Naše oblečenie možno vrstviť a teda Devil bunda (L) ako vrchná je väčšia ako bunda Belay (L). Teda všetky vrstvy oblečenia (od podního bielizne po vrchné) veľkosti L, nemusíte kombinovať viac veľkostí.

Určíte rozdiely sú aj v sériách. Pre Mountain top a Climbing sú strihy proporčne viac na telo, tieto produkty sú špecificky určené pre dané použitie a anatomické vypracovanie je pre uvažované aktivity dôležité.
Naproti tomu v sériách Outdoor Activ a Street sú pri rovnakej veľkosti (zodpovedá veľ. Tabuľke) strihy voľnejšie a umožňujú prípadné vrstvenia pod bundy aj nohavice. Univerzálny, celoročné použitie pre všetky aktivity je pre tieto série žiadané.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)