Funkčná bielizeň LASTING A SENSOR až -30% NAKUPOVAŤ >>

Bunda Direct Alpine Apres lady anthracite

Bunda Direct Alpine Apres lady anthracite

zľava

Atraktívne správy! Veľmi teplá a zároveň ľahká izolačná bunda na voľný čas a šport .. viac

Dostupnosť: do 3 dní

245,20
-10%
220,70

Bunda Direct Alpine Apres lady anthracite

Atraktívne správy! Veľmi teplá a zároveň ľahká izolačná bunda na voľný čas a šport v štýle parky vyrobená zo 100 % recyklovaných materiálov. Na vonkajšiu vrstvu sme použili nový, 100 % recyklovaný, vetruodolný materiál Pertex Quantum, tepelný odpor zabezpečuje recyklovaná izolácia Climashield APEX, podšívka je tiež vyrobená z recyklovaného materiálu. Celkovo sa nám podarilo vytvoriť mimoriadne ekologický výrobok, ktorý je zároveň vysoko funkčný. Použité materiály zabezpečujú ochranu proti vetru a dostatočný tepelný komfort aj v silných mrazoch. Anatomicky tvarovaný strih a použitie najkvalitnejších materiálov zaručujú vysoký komfort pri každodennom nosení aj pri nenáročných outdoorových aktivitách.

TECHNICKÉ INFORMÁCIE

 • Hmotnosť: 390 g
 • Hlavná časť: 100% recyklovaný polyamid, DWR - PERTEX® Quantum Izolácia: 100% recyklovaný polyester - CLIMASHIELD Apex - 102 g/m² Podšívka: 100% recyklovaný polyester
 • Strih lady (REGULAR FIT)

POPIS

 • Zateplená kapucňa, ktorá je súčasťou vyššieho goliera.
 • Golier s elastickou šnúrkou na nastavenie obvodu.
 • Hlavný zips s dvoma jazdcami s ochrannou légou na úpravu voľnosti pohybu.
 • Dve zadné vrecká na zips kryté zateplenou pätkou.
 • Vnútorné vrecko na zips.
 • Elastické konce rukávov.
 • Anatomicky predĺžený strih v štýle Parker.
 • Dotiahnutie tvarovaného spodného okraja jednou rukou.
 • Vyrobené v Európe
 • Ekologicky zodpovedná výroba - NATURE FRIENDLY

Parametre

Značky: Direct Alpine
Intrastat: Pánske bundy - 1,20 - 62104000
Dostupnosť: do 3 dní

Veľkosti

Dámske veľkosti

Bundy


XS S M L XL XXL
dĺžka ramena (1) 75 77,5 80 82,4 85 87,5
obvod bokov 88 94 100 106 112 118
obvod hrudi 80 86 92 98 104 110

Obvod hrudi a bokov je meraný so spodnou vrstvou. (1) Dĺžka paže je meraná od krku po zápästie.


Veľkostné tabuľky prosím považujte za orientačné. Presné rozmery jednotlivých partií sa u rôznych produktov môžu líšiť - záleží na konkrétnom materiáli a aktivite pre ktorú je navrhnutý. Pamätajte na to, že výber vhodnej veľkosti je vždy veľmi individuálny, každý užívateľ môže preferovať iný typ strihu (voľnejšie vs priliehavejšie, dlhšie vs kratšie atď.).

Strihy všetkých našich produktov vychádzajú z jedného základu. Teda ak máte od nás už vyskúšanú veľkosť L a sedí Vám, teda aj ostatné produkty veľ. L Vám budú sedieť. Pre kontrolu si nájdite svoje rozmery vo veľkostnej tabuľke (merajte sa bez oblečenia). To, že niektoré L (napr. Devil bunda a Belay bunda) sú veľkostne (šírka) odlišné je zámerné. Naše oblečenie možno vrstviť a teda Devil bunda (L) ako vrchná je väčšia ako bunda Belay (L). Teda všetky vrstvy oblečenia (od podního bielizne po vrchné) veľkosti L, nemusíte kombinovať viac veľkostí.

Určíte rozdiely sú aj v sériách. Pre Mountain top a Climbing sú strihy proporčne viac na telo, tieto produkty sú špecificky určené pre dané použitie a anatomické vypracovanie je pre uvažované aktivity dôležité.
Naproti tomu v sériách Outdoor Activ a Street sú pri rovnakej veľkosti (zodpovedá veľ. Tabuľke) strihy voľnejšie a umožňujú prípadné vrstvenia pod bundy aj nohavice. Univerzálny, celoročné použitie pre všetky aktivity je pre tieto série žiadané.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)