Sušič obuvi Teplo Uš VOT 230

Sušič obuvi Teplo Uš VOT 230

zľava

ysoušeč VOT 230 je napájaný sieťovým napätím 230V / 50Hz. .. viac

Dostupnosť: Na sklade

33,80
-10%
30,50
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 30,50

Sušič obuvi Teplo Uš VOT 230

Sušič obuvi VOT slúži predovšetkým na nahrievanie a prípadne vysúšaniu jedného páru obuvi (lyžiarskej, pracovnej apod.). Skladá sa z dvoch valcových telies a je napájaný sieťovým napätím 230V / 50Hz. Napájací prívod je pripojený do jedného z telies az neho je ďalej napájané druhé teleso. Celé zariadenie je plastové a proti dotyku nebezpečného napätia je chránené dvojitou izoláciou.

Spôsob použitia:

Vykurovacie telesá sa vložia do obuvi a napájací prívod sa pripojí do zásuvky 230 V / 50Hz. Výkon vykurovacieho telesa je nízky a preto je možné nechať sušič zapnutý trvale až do vysušenia obuvi. Teplota povrchu vykurovacieho telesa nepresiahne vo vnútri topánky 60 až 70 ° C. Otvor obuvi nezakrývajte (nezapchávajte), aby sa nezamedzilo prúdenie vzduchu v obuvi. Ďalej nie je dovolené kombinovať dva zdroje tepla, teda napr. Sušič a radiátorové kúrenie. Nenechávajte sušič zapnutý bez dozoru dlhšie ako je potrebné.

VOT je určený k vysúšaniu obuvi a iné použitie, ako výrobcom doporučené, môže byť potenciálne nebezpečné. Výrobca a jeho distribútori nie sú zodpovední za škody vzniknuté nevhodným použitím.

VOT je elektrické zariadenie a ako s takým s ním zaobchádzajte opatrne. Pri odpojení zo zásuvky ťahajte jedine za zástrčku. Nepoužívajte sušič vonku, chráňte ho pred vodou, pred deťmi, atď. VOT nerozoberajte, nie je opraviteľný.

Ak sa budete držať návodu na použitie, máte záruku 24 mesiacov odo dňa predaja.

Technické parametre:

  • Napájacie napätie: 230 V / 50 Hz
  • Celkový príkon: 9W
  • Rozmery vykurovacieho telesa: priemer 30mm, dĺžka 156mm
  • Dĺžka napájacieho prívodu: 2m
  • Dĺžka spojovacej šnúry: 1m

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)