Náš blog

gamisport.sk » Ohrievače rúk Grabber Mycoal Hand Warmers

Ohrievače rúk Grabber Mycoal Hand Warmers

Ohrievače rúk sú netoxickým, životnému prostrediu priateľským odolným zdrojom tepla využívajúcim výlučne prírodných nehorľavých materiálov.

Ako používať ohrievače rúk?

Jednoducho otvorte vonkajší obal a vystavte sáčok pôsobeniu vzduchu. Nie je potreba žiadneho trepania alebo niečoho podobného. Pre najlepšie výsledky používajte ohrievače v uzavretých miestach ako sú rukavice alebo vrecko.

Priemerná teplota 57 ° C, maximálne 69 ° C keď je ohrievač používaný podľa návodu po dobu 7 viac hodín. Každé balenie obsahuje 2 kusy.

Zloženie: Železo, voda, celulóza, vermikulit, aktívne uhlie a soľ.

Sú ohrievače opakovane použiteľné?

Nie. Ohrievače sú určené na jednorazové použitie.
Sú ohrievače Použiteľný aj pri preprave zvierat?

Áno, požívajú sa pri preprave mnohých druhov zvierat k tomu, aby zaistili toľko potrebné teplo počas dopravy a to až po dobu 40 hodín. Tiež sa používajú v špeciálnych oblekoch pre psov napr pri vonkajších prechádzkach v chladnom počasí.

Prečo je na obale upozornenie "Nepoužívajte priamo na pokožku"?

Ohrievače vyžarujú teplo a niektorí ľudia môžu byť veľmi citliví na vyššie teploty alebo môžu horšie rozpoznať, kedy je ohrievač príliš horúci.

Prečo sú niektoré ohrievače teplejšie a vydrží dlhšie?

Teplota aj doba pôsobenia sú ovplyvnené silou chemické reakcie. Pre rôzne účely sú vhodné rôzne druhy.Proto Vám ponúkame viac druhov ohrievačov, aby ste si mohli vybrať typ podľa Vášho priania a potreby.

Ohrievače

Ohrievače sú vždy s Vami, pripravené na okamžité použitie v prípadoch rýchle, pohodlné a v niektorých prípadoch aj život zachraňujúce potreby zdroja tepla.

Ohrievače boli na najvyšších miestach sveta ... na Južnom i Severnom póle, s profesionálnymi výskumníkmi aj skúsenými horolezcami. Tí veľmi dobre chápu potrebu okamžitého tepla na ktoré sa dá spoľahnúť, keď ste len vy .... a chlad.

OHRIEVAČE RÚK - Hand Warmers sú ideálne pre lyžovanie, rybárčenie, lov, kempovanie, jachtárčenie a všetky ostatné vonkajšie športy. Poskytuje teplo od 59 ° C do maximálnych 69 º C po dobu 7 a viac hodín. Grabber Hand Warmers sú prispôsobené k tomu, aby perfektne držali v rukaviciach a vreckách.

doba expedície: Na sklade

Odporúčame tiež: