gamisport.sk » Vosky, doplnky » Vosky » Vosk Swix V60 červenostrieborný

Vosk Swix V60 červenostrieborný

Pevné vosky radu V sú už tradičnými vosky na určené pre pretekárov a rekreačných športovcov. .. viac

DOSTUPNOSŤ TOVARU do 3 dní

Cena vč. DPH6,18
Pridať do nákupného zoznamu
Váš nákupný zoznam
Swix
viac značky Swix

Pevné vosky radu V sú už tradičnými vosky na určené pre pretekárov a rekreačných športovcov.

Na mokrý, čerstvý sneh do +3 °C a až do -1 °C na starší premenený granulovitý sneh. Čím je teplejšie, tým je treba naniesť pre zachovanie odrazu silnejšiu vrstvu. Čerstvo napadaný sneh +3 °C do 0 °C. Premenený jemnozrnný sneh -0 °C do -2 °C.

 

Hoci neobsahujú fluór, vyznačujú sa vysokou kvalitou vďaka plne rafinovanému ropnému vosku, syntetickej gume a olejom farmaceutickej kvality. Vosky radu V sa za určitých snehových podmienok používajú pri špičkových závodoch, a to samostatne alebo v kombinácii s voskami VR.

 

UŽÍVATEĽSKÉ KATEGÓRIE

Pre ľahšie rozlíšenie výrobkov podľa ich užívateľov sme definovali šesť užívateľských kategórií. Produkt, ktorý práve prezeráte, patrí do nasledujúcich z týchto.

Pretekári (Racing): Skúsení pretekári aj začiatočníci, ktorí na lyžovanie vynakladajú značné finančné čiastky i veľké množstvo času, a požadujú špičkovú výkonnosť.

Športovci (Šport / Performance): Športoví nadšenci, ktorí nesúťažia, ale športu sa venujú veľmi aktívne a udržujú si skvelú kondíciu.

Rekreační športovci (Recreation/Active): Milovníci športu v prírode, športujú nepravidelne, ale majú záujem o pohodlie a jednoduché použitie vybavenie za rozumnú cenu.

Dostupnosť: do 3 dní

Odporúčame tiež: