Funkčná bielizeň LASTING A SENSOR až -30% NAKUPOVAŤ >>

nohavice Direct Alpine Zion sand/stone

nohavice Direct Alpine Zion sand/stone

zľava

Veľmi pohodlné, sofistikované celoročné nohavice .. viac

Dostupnosť: do 3 dní

106,02
-10%
95,42

nohavice Direct Alpine Zion sand/stone

Letné nohavice zo 100 % ľanovej tkaniny sú ideálnou voľbou na horúce letné dni. Vďaka chladivému účinku ľanu sú nohavice vhodné na všetky voľnočasové aktivity, nielen počas letného obdobia. Syntetický elastický materiál použitý v páse a zadnom sedle a pohodlný strih zvyšujú komfort nosenia. Nohavice Zions sme k plnej spokojnosti vyskúšali na výletoch do prírody, na trekingu, pri pohybe v horách aj v mestskej džungli - jednoducho skvelé letné nohavice na každý deň.

TECHNICKÉ INFORMÁCIE

  • Hmotnosť: 343 g
  • Hlavná časť: 100 % ľan, podporná časť: 94 % polyamid (recyklovaný nylon) + 6 % polyuretán (spandex) - dvojsmerná elastická tkanina
  • Strih: pánsky (REGULAR FIT)

POPIS

  • Elastický pás so zadným sedlom a sťahovacím pásikom.
  • Možnosť použitia klasického opasku.
  • Dve hlbšie vrecká s ozdobným lemovaním.
  • Jedno ďalšie stehenné vrecko na mobilný telefón, jedno zadné vrecko.
  • Klin v rozkroku pre lepšiu pohyblivosť.
  • Vyrobené v Európe

Veľkosti

Pánske veľkosti - Direct Alpine

Nohavice


XS S M L XL XXL
bočná dĺžka nohavíc 96 100 104 108 112 114
obvod pásu 74 78 82 86 90 94
obvod sedu 92 96 100 104 108 112


Veľkostné tabuľky prosím považujte za orientačné. Presné rozmery jednotlivých partií sa u rôznych produktov môžu líšiť - záleží na konkrétnom materiáli a aktivite pre ktorú je navrhnutý. Pamätajte na to, že výber vhodnej veľkosti je vždy veľmi individuálny, každý užívateľ môže preferovať iný typ strihu (voľnejšie vs priliehavejšie, dlhšie vs kratšie atď.).

Strihy všetkých našich produktov vychádzajú z jedného základu. Teda ak máte od nás už vyskúšanú veľkosť L a sedí Vám, teda aj ostatné produkty veľ. L Vám budú sedieť. Pre kontrolu si nájdite svoje rozmery vo veľkostnej tabuľke (merajte sa bez oblečenia). To, že niektoré L (napr. Devil bunda a Belay bunda) sú veľkostne (šírka) odlišné je zámerné. Naše oblečenie možno vrstviť a teda Devil bunda (L) ako vrchná je väčšia ako bunda Belay (L). Teda všetky vrstvy oblečenia (od podního bielizne po vrchné) veľkosti L, nemusíte kombinovať viac veľkostí.

Určíte rozdiely sú aj v sériách. Pre Mountain top a Climbing sú strihy proporčne viac na telo, tieto produkty sú špecificky určené pre dané použitie a anatomické vypracovanie je pre uvažované aktivity dôležité.
Naproti tomu v sériách Outdoor Activ a Street sú pri rovnakej veľkosti (zodpovedá veľ. Tabuľke) strihy voľnejšie a umožňujú prípadné vrstvenia pod bundy aj nohavice. Univerzálny, celoročné použitie pre všetky aktivity je pre tieto série žiadané.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)