Funkčná bielizeň LASTING A SENSOR až -30% NAKUPOVAŤ >>

Bunda Direct Alpine Talung lady coral / palisander

Bunda Direct Alpine Talung lady coral / palisander

zľava

Ľahká softshellová bunda Brenta .. viac

Dostupnosť: do 3 dní

237,00
-10%
213,30

Bunda Direct Alpine Talung lady coral / palisander

Dámska verzia veľmi úspešnej hardshellovej bundy Talung. Táto praktická nepremokavá bunda má jednoduchšiu konštrukciu, ale vďaka starostlivo navrhnutému strihu dobre sedí. Svojmu majiteľovi poskytne úžasný komfort pri nosení a vysokú úroveň ochrany pred nepriaznivým počasím. Presne strihaná kapucňa s kšiltom a dvojcestnou šnúrkou neobmedzuje výhľad. Dve priestranné hlavné vrecká na zips dopĺňa jedno náprsné a jedno vnútorné vrecko, do ktorých sa zmestí všetko potrebné. Strih bundy je zámerne predĺžený pre lepšiu ochranu. Ozdobné prešívanie okolo vreciek, na spodnom leme a na koncoch rukávov zdôrazňuje ženský vzhľad modelu. Je preto ideálnou bundou nielen na turistiku a stredne náročné akcie v horách, ale aj na každodenné civilné nosenie.

TECHNICKÉ INFORMÁCIE

  • Hmotnosť: 318 g
  • Hlavná časť: 100% polyamid (nylon) + 100% polyuretán + 100% polyamid, DWR - 3L DERMIZAX™ Hardshell 20 000 mm H2O/8 000 g/m2/24H
  • Strih: dámsky (REGULAR FIT)


POPIS

  • Anatomicky strihaná, dobre padnúca kapucňa s viacsmerovou šnúrkou.
  • Vysoký ochranný golier pod bradou.
  • Dve hlavné vrecká na zips, jedno náprsné vrecko na zips a ďalšie vnútorné vrecko na zips.
  • Atraktívne ozdobné šitie a detaily.
  • Sťahovacia šnúrka na spodnom okraji bundy.
  • Vyrobené v Európe

Veľkosti

Dámske veľkosti

Bundy


XS S M L XL XXL
dĺžka ramena (1) 75 77,5 80 82,4 85 87,5
obvod bokov 88 94 100 106 112 118
obvod hrudi 80 86 92 98 104 110

Obvod hrudi a bokov je meraný so spodnou vrstvou. (1) Dĺžka paže je meraná od krku po zápästie.


Veľkostné tabuľky prosím považujte za orientačné. Presné rozmery jednotlivých partií sa u rôznych produktov môžu líšiť - záleží na konkrétnom materiáli a aktivite pre ktorú je navrhnutý. Pamätajte na to, že výber vhodnej veľkosti je vždy veľmi individuálny, každý užívateľ môže preferovať iný typ strihu (voľnejšie vs priliehavejšie, dlhšie vs kratšie atď.).

Strihy všetkých našich produktov vychádzajú z jedného základu. Teda ak máte od nás už vyskúšanú veľkosť L a sedí Vám, teda aj ostatné produkty veľ. L Vám budú sedieť. Pre kontrolu si nájdite svoje rozmery vo veľkostnej tabuľke (merajte sa bez oblečenia). To, že niektoré L (napr. Devil bunda a Belay bunda) sú veľkostne (šírka) odlišné je zámerné. Naše oblečenie možno vrstviť a teda Devil bunda (L) ako vrchná je väčšia ako bunda Belay (L). Teda všetky vrstvy oblečenia (od podního bielizne po vrchné) veľkosti L, nemusíte kombinovať viac veľkostí.

Určíte rozdiely sú aj v sériách. Pre Mountain top a Climbing sú strihy proporčne viac na telo, tieto produkty sú špecificky určené pre dané použitie a anatomické vypracovanie je pre uvažované aktivity dôležité.
Naproti tomu v sériách Outdoor Activ a Street sú pri rovnakej veľkosti (zodpovedá veľ. Tabuľke) strihy voľnejšie a umožňujú prípadné vrstvenia pod bundy aj nohavice. Univerzálny, celoročné použitie pre všetky aktivity je pre tieto série žiadané.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)