Funkčná bielizeň LASTING A SENSOR až -30% NAKUPOVAŤ >>

nohavice Direct Alpine Beam Lady stone

nohavice Direct Alpine Beam Lady stone

zľava

Veľmi pohodlné, sofistikované celoročné nohavice .. viac

Dostupnosť: do 3 dní

110,11
-10%
99,10

nohavice Direct Alpine Beam Lady stone

Veľmi obľúbené pohodlné a ľahké cestovné nohavice sú teraz k dispozícii v ECO verzii z recyklovaného materiálu. Vďaka praktickému rozopínaniu nohavíc na dĺžku šortiek s možnosťou rozopnutia spodného dielu na boku sú jasnou voľbou na vaše cestovanie a dobrodružstvá v prírode. Bočné zipsy umožňujú rozopnúť spodnú časť nohavíc na boku a rozopnúť alebo zapnúť spodnú časť bez vyzúvania topánok. Zákazník si kúpi 2 nohavice v 1 výrobku. Jednoduchý, dobre padnúci strih s technickými líniami. Atraktívny dizajn. Časom overený, veľmi pohodlný strečový materiál teraz v recyklovateľnom dizajne s rýchloschnúcou úpravou. Skvelé riešenie na cestovanie, turistiku, nordic walking, ideálne aj ako pohodlné nohavice na celodenné bežné nosenie.


TECHNICKÉ INFORMÁCIE

  • Hmotnosť: 321 g
  • Hlavná časť: 94 % polyamid (recyklovaný nylon) + 6 % polyuretán (spandex) - dvojsmerná elastická tkanina
  • Strih: dámsky (REGULAR FIT)


POPIS

  • Čiastočne elastický pás s pútkami na opasok Direct Alpine .
  • Dve predné vrecká. Dve stehenné vrecká na zips (vpredu a vzadu).
  • Možnosť rozopnutia nohavíc.
  • Praktické zapínanie na zips po stranách spodných častí. Nemusíte si vyzúvať topánky.
  • Farebné odlíšenie zipsov na nohaviciach na jednoduché rozlíšenie ľavej a pravej strany.
  • Vyrobené v Európe

Veľkosti

Dámske veľkosti

Nohavice


XS S M L XL XXL
bočná dĺžka nohavíc 95 99 103 107 111 113
obvod pásu 64 68 72 76 80 84
obvod sedu 92 96 100 104 108 112


Veľkostné tabuľky prosím považujte za orientačné. Presné rozmery jednotlivých partií sa u rôznych produktov môžu líšiť - záleží na konkrétnom materiáli a aktivite pre ktorú je navrhnutý. Pamätajte na to, že výber vhodnej veľkosti je vždy veľmi individuálny, každý užívateľ môže preferovať iný typ strihu (voľnejšie vs priliehavejšie, dlhšie vs kratšie atď.).

Strihy všetkých našich produktov vychádzajú z jedného základu. Teda ak máte od nás už vyskúšanú veľkosť L a sedí Vám, teda aj ostatné produkty veľ. L Vám budú sedieť. Pre kontrolu si nájdite svoje rozmery vo veľkostnej tabuľke (merajte sa bez oblečenia). To, že niektoré L (napr. Devil bunda a Belay bunda) sú veľkostne (šírka) odlišné je zámerné. Naše oblečenie možno vrstviť a teda Devil bunda (L) ako vrchná je väčšia ako bunda Belay (L). Teda všetky vrstvy oblečenia (od podního bielizne po vrchné) veľkosti L, nemusíte kombinovať viac veľkostí.

Určíte rozdiely sú aj v sériách. Pre Mountain top a Climbing sú strihy proporčne viac na telo, tieto produkty sú špecificky určené pre dané použitie a anatomické vypracovanie je pre uvažované aktivity dôležité.
Naproti tomu v sériách Outdoor Activ a Street sú pri rovnakej veľkosti (zodpovedá veľ. Tabuľke) strihy voľnejšie a umožňujú prípadné vrstvenia pod bundy aj nohavice. Univerzálny, celoročné použitie pre všetky aktivity je pre tieto série žiadané.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)