Funkčná bielizeň LASTING A SENSOR až -30% NAKUPOVAŤ >>

nohavice Direct Alpine Vulcan stone/khaki

nohavice Direct Alpine Vulcan stone/khaki

novinka zľava

Nohavice Direct Alpine Vulcan .. viac

Dostupnosť: do 3 dní

146,95
-10%
132,26

nohavice Direct Alpine Vulcan stone/khaki

Všestranné outdoorové a cestovné nohavice ponúkajú svojmu majiteľovi naozaj veľké množstvo vreciek a sú šetrnejšie k životnému prostrediu vďaka použitiu nového recyklovaného materiálu na hlavnej časti.Vrecká sú zabezpečené zipsami pre väčšiu bezpečnosť. Vďaka funkčnej kombinácii dvoch ľahkých, elastických a vysoko priedušných materiálov nohavice perfektne sedia a sú ideálne na použitie v teplejšom počasí. Materiál je veľmi pohodlný a rýchlo schne. Vďaka zipsom v spodnej časti nohavíc možno nohavice skrátiť na 3 dĺžky. Zákazník si tak kupuje dvoje nohavice za jednu cenu. Dajú sa použiť na širokú škálu aktivít - turistiku, cestovanie, nordic walking, ale vďaka atraktívnemu dizajnu aj na každodenné civilné nosenie.

POPIS

  • Opasok s remeňom Direct Alpine .
  • Dve hlavné vrecká na zips, dve stehenné vrecká na zips, dve zadné vrecká na zips
  • Anatomicky tvarované kolená.
  • Možno skrátiť na 3 dĺžky.
  • Rôznofarebné zipsy (pre lepšie rozlíšenie nohavíc) sú podložené légou.
  • Vyrobené v Európe

Parametre

Značky: Direct Alpine
Intrastat: Pánske kalhoty - 0,60 - 62034319
Dostupnosť: do 3 dní

Veľkosti

Pánske veľkosti - Direct Alpine

Nohavice


XS S M L XL XXL
bočná dĺžka nohavíc 96 100 104 108 112 114
obvod pásu 74 78 82 86 90 94
obvod sedu 92 96 100 104 108 112


Veľkostné tabuľky prosím považujte za orientačné. Presné rozmery jednotlivých partií sa u rôznych produktov môžu líšiť - záleží na konkrétnom materiáli a aktivite pre ktorú je navrhnutý. Pamätajte na to, že výber vhodnej veľkosti je vždy veľmi individuálny, každý užívateľ môže preferovať iný typ strihu (voľnejšie vs priliehavejšie, dlhšie vs kratšie atď.).

Strihy všetkých našich produktov vychádzajú z jedného základu. Teda ak máte od nás už vyskúšanú veľkosť L a sedí Vám, teda aj ostatné produkty veľ. L Vám budú sedieť. Pre kontrolu si nájdite svoje rozmery vo veľkostnej tabuľke (merajte sa bez oblečenia). To, že niektoré L (napr. Devil bunda a Belay bunda) sú veľkostne (šírka) odlišné je zámerné. Naše oblečenie možno vrstviť a teda Devil bunda (L) ako vrchná je väčšia ako bunda Belay (L). Teda všetky vrstvy oblečenia (od podního bielizne po vrchné) veľkosti L, nemusíte kombinovať viac veľkostí.

Určíte rozdiely sú aj v sériách. Pre Mountain top a Climbing sú strihy proporčne viac na telo, tieto produkty sú špecificky určené pre dané použitie a anatomické vypracovanie je pre uvažované aktivity dôležité.
Naproti tomu v sériách Outdoor Activ a Street sú pri rovnakej veľkosti (zodpovedá veľ. Tabuľke) strihy voľnejšie a umožňujú prípadné vrstvenia pod bundy aj nohavice. Univerzálny, celoročné použitie pre všetky aktivity je pre tieto série žiadané.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)