Funkčná bielizeň LASTING A SENSOR až -30% NAKUPOVAŤ >>

dámske topánky Keen HOWSER CANVS SLP-ON W andorra/brown

dámske topánky Keen HOWSER CANVS SLP-ON W andorra/brown

zľava

Plátenná verzia obľúbeného modelu mestskej obuvi Keen .. viac

Dostupnosť: do 3 dní

94,10
-10%
84,70

dámske topánky Keen HOWSER CANVS SLP-ON W andorra/brown

Plátenná verzia obľúbeného Keen Keen modelu mestskej obuvi Howser Cancas Slip-on, ktorá je moderná, trendy a spája uvoľnené pohodlie domácich papúč s módnym dizajnom a funkčnosťou.

Nízkoprofilovú konštrukciu s minimálnym dropom možno považovať za kompromis, ktorým dizajnéri vychádzajú v ústrety fanúšikom barefoot štýlu obuvi. Ľahký plátenný zvršok dopĺňa mäkká textilná podšívka. Podrážka je príjemne mäkká, ale zároveň dostatočne pevná, aby chránila vaše nohy aj na dlhých prechádzkach mestom.

Vymeniteľná, anatomicky tvarovaná polyuretánová stielka ďalej zvyšuje pohodlie došľapu. Interiér je ošetrený ekologickou technológiou ECO ODOR CONTROL, ktorá potláča tvorbu mikroplesní a zápachu. Táto obuv poskytuje unaveným nohám skutočný relax, a preto je ideálnou voľbou na prezutie z lyžiarskych topánok, lezeckej obuvi alebo bežeckej obuvi. Má tiež elegantne navrhnutý chránič prstov.

Vďaka ikonickému strihu Original Fit máte v prednej časti dostatok priestoru na prsty, čo vám zaručí pohodlie počas celého dňa.

Parametre:
  • stielka: PU
  • zvršok: plátno
  • podrážka: guma

Parametre

Značky: Keen
Intrastat: Športové, trekové topánky nizké - 0,80 - 64031900
Dostupnosť: do 3 dní

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)