Funkčná bielizeň LASTING A SENSOR až -30% NAKUPOVAŤ >>

Dámska mikina s kapucňou Direct Alpine Eira Lady rose/violet

Dámska mikina s kapucňou Direct Alpine Eira Lady rose/violet

zľava

Módna dámska mikina .. viac

Dostupnosť: do 3 dní

89,60
-10%
80,70

Dámska mikina s kapucňou Direct Alpine Eira Lady rose/violet

Nevyhnutná súčasť šatníka každej aktívnej ženy. Ľahká dámska váha mikina, ktorá sa skvele nosí po celý rok.Vyrobené z mäkkého materiálu, funkčný, vysoko elastický materiál. Tesne priliehajúce, presné, predĺžené strih. Skvelý model pre všetky zákazníčky, ktoré potrebujú jednoduché univerzálna bunda alebo mikina na celoročné použitie. Príjemná nízka hmotnosť mikina na bežné nosenie, všetky outdoorové aktivity a náročnejšie nasadenie v horách. Atraktívny dizajn s asymetrickou farebnou schémou.

Hmotnosť: 301 g (L)
Strih: dámsky (REGULAR FIT)

POPIS
  • Kapucňa je súčasťou goliera.
  • Dve bočné vrecká.
  • Ploché, elastické švy.
  • Anatomicky tvarované boky.
  • Predĺžená zadná časť.
  • Vyrobené v Európe

Veľkosti

Dámske veľkosti

Bundy


XS S M L XL XXL
dĺžka ramena (1) 75 77,5 80 82,4 85 87,5
obvod bokov 88 94 100 106 112 118
obvod hrudi 80 86 92 98 104 110

Obvod hrudi a bokov je meraný so spodnou vrstvou. (1) Dĺžka paže je meraná od krku po zápästie.


Veľkostné tabuľky prosím považujte za orientačné. Presné rozmery jednotlivých partií sa u rôznych produktov môžu líšiť - záleží na konkrétnom materiáli a aktivite pre ktorú je navrhnutý. Pamätajte na to, že výber vhodnej veľkosti je vždy veľmi individuálny, každý užívateľ môže preferovať iný typ strihu (voľnejšie vs priliehavejšie, dlhšie vs kratšie atď.).

Strihy všetkých našich produktov vychádzajú z jedného základu. Teda ak máte od nás už vyskúšanú veľkosť L a sedí Vám, teda aj ostatné produkty veľ. L Vám budú sedieť. Pre kontrolu si nájdite svoje rozmery vo veľkostnej tabuľke (merajte sa bez oblečenia). To, že niektoré L (napr. Devil bunda a Belay bunda) sú veľkostne (šírka) odlišné je zámerné. Naše oblečenie možno vrstviť a teda Devil bunda (L) ako vrchná je väčšia ako bunda Belay (L). Teda všetky vrstvy oblečenia (od podního bielizne po vrchné) veľkosti L, nemusíte kombinovať viac veľkostí.

Určíte rozdiely sú aj v sériách. Pre Mountain top a Climbing sú strihy proporčne viac na telo, tieto produkty sú špecificky určené pre dané použitie a anatomické vypracovanie je pre uvažované aktivity dôležité.
Naproti tomu v sériách Outdoor Activ a Street sú pri rovnakej veľkosti (zodpovedá veľ. Tabuľke) strihy voľnejšie a umožňujú prípadné vrstvenia pod bundy aj nohavice. Univerzálny, celoročné použitie pre všetky aktivity je pre tieto série žiadané.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)