nohavice Direct Alpine Cascade Light blue / indigo

nohavice Direct Alpine Cascade Light blue / indigo

zľava

Technické, ľahké nohavice na univerzálne použitie. .. viac

Dostupnosť: do 3 dní

167,70
-10%
150,90
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 150,90

nohavice Direct Alpine Cascade Light blue / indigo

Vďaka jednoduchému dizajnu pása a použitiu slabších funkčných materiálov sú predurčené na letné použitie, veľmi vhodné na lezenie, horolezectvo a univerzálne všetky letné outdoorové aktivity. Riešenie vhodné na použitie s lezeckým postrojom. Anatomicky presný strih neobmedzuje pohyb. Tkaniny s vysokou elasticitou a funkčnosťou zabezpečujú pohodlie nositeľa a trvanlivosť nohavíc. Kombinácia hybridných tkanín s rýchloschnúcou úpravou. Spodný okraj vystužený odolnou tkaninou.

 • Pohodlný elastický pás, nastaviteľný pomocou šnúrky.
 • Dve predné vrecká na zips. Posuvníky zipsu sú chránené.
 • Základná zmesová tkanina s česaným polyesterom na vnútornej strane (dobre hreje a odvádza vlhkosť).
 • Základná zmesová tkanina s polyesterom na vnútornej strane (odvádza vlhkosť).
 • Ďalšie materiály - slabá Cordura a elastický vzdušný úplet (plavky).
 • Používa sa technológia elastických švov.
 • Spodná časť nôh je vystužená tkaninou odolnou proti oderu.
 • Nohavice s možnosťou predĺženia spodného okraja, bočný zips a elastický klin na pohodlné preťahovanie cez topánky, vzadu nastaviteľná protišmyková guma.
 • Bezpečnostné reflexné pásy.
 • Vyrobené v Českej republike / Európa
 • Hmotnosť: 367 g(veľkosť.L)
 • Materiál: A - Základňa, kolená a chrbát: 68 % PAD (Cordura) + 23 % PES (Thermolite®) + 9 % PUR, B - systém Cordura® WBL - 46 % Cordura® (PAD) + 32 % Tactel® (PES) + 14 % Lycra® (PUR) + 8 % Coolmax® (PES), povrchová úprava DWR, C - funkčná tkanina (86 % PAD + 14 % PUR (235 g/m2)) - CORDURA® je odolný, univerzálny a spoľahlivý materiál vyrobený technológiou vysokopevnostných vlákien. Je veľmi odolný voči mechanickému namáhaniu, oderu a oblečenie z neho vyrobené má vynikajúcu mechanickú odolnosť a veľmi dlhú životnosť.
 • Strih: pánsky

Veľkosti

Pánske veľkosti - Direct Alpine

Nohavice


XS S M L XL XXL
bočná dĺžka nohavíc 96 100 104 108 112 114
obvod pásu 74 78 82 86 90 94
obvod sedu 92 96 100 104 108 112


Veľkostné tabuľky prosím považujte za orientačné. Presné rozmery jednotlivých partií sa u rôznych produktov môžu líšiť - záleží na konkrétnom materiáli a aktivite pre ktorú je navrhnutý. Pamätajte na to, že výber vhodnej veľkosti je vždy veľmi individuálny, každý užívateľ môže preferovať iný typ strihu (voľnejšie vs priliehavejšie, dlhšie vs kratšie atď.).

Strihy všetkých našich produktov vychádzajú z jedného základu. Teda ak máte od nás už vyskúšanú veľkosť L a sedí Vám, teda aj ostatné produkty veľ. L Vám budú sedieť. Pre kontrolu si nájdite svoje rozmery vo veľkostnej tabuľke (merajte sa bez oblečenia). To, že niektoré L (napr. Devil bunda a Belay bunda) sú veľkostne (šírka) odlišné je zámerné. Naše oblečenie možno vrstviť a teda Devil bunda (L) ako vrchná je väčšia ako bunda Belay (L). Teda všetky vrstvy oblečenia (od podního bielizne po vrchné) veľkosti L, nemusíte kombinovať viac veľkostí.

Určíte rozdiely sú aj v sériách. Pre Mountain top a Climbing sú strihy proporčne viac na telo, tieto produkty sú špecificky určené pre dané použitie a anatomické vypracovanie je pre uvažované aktivity dôležité.
Naproti tomu v sériách Outdoor Activ a Street sú pri rovnakej veľkosti (zodpovedá veľ. Tabuľke) strihy voľnejšie a umožňujú prípadné vrstvenia pod bundy aj nohavice. Univerzálny, celoročné použitie pre všetky aktivity je pre tieto série žiadané.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)