Funkčná bielizeň LASTING A SENSOR až -30% NAKUPOVAŤ >>

nohavice Direct Alpine Cascade Light anthracite/ocean

nohavice Direct Alpine Cascade Light anthracite/ocean

zľava

Odľahčená verzia našich najúspešnejších funkčných nohavíc CASCADE PLUS. .. viac

Dostupnosť: Na sklade

163,30
-10%
147,00

nohavice Direct Alpine Cascade Light anthracite/ocean

V porovnaní s nimi sú ešte ľahšie a priedušnejšie vďaka hybridnej kombinácii ľahkých funkčných materiálov. Jasná voľba najmä pre celoročné akcie v horách - skialpinizmus, horolezectvo, treking a väčšinu outdoorových aktivít. Zipsy a elastické kliny sú umiestnené v spodnej časti nohavíc, aby sa nohavice dali pretiahnuť cez lyžiarsku obuv alebo horský bicykel. Anatomicky presný strih umožňuje dokonalú voľnosť pohybu a poskytuje výnimočné pohodlie. Použité tkaniny s rýchloschnúcou úpravou, vysokou elasticitou a funkčnosťou zabezpečujú pohodlie používateľa a veľmi dobrú odolnosť nohavíc.

  • Pohodlný gumový pás, nastaviteľný pomocou pracky.
  • Dve predné a jedno väčšie bočné vrecko, ľahko prístupné aj v postroji.
  • Spodná časť nôh je vystužená tkaninou odolnou proti oderu.
  • Nohavice s predĺženým spodným okrajom, bočným zipsom a elastickým klinom na pohodlné obúvanie.
  • Bezpečnostné reflexné pásy.
  • Vyrobené v Európe
  • Hmotnosť: 355 g
  • Materiál: Hlavná časť 1: 78 % polyamid (nylon) + 12 % polyuretán (Lycra® ) + 10 % polyester (Coolmax®) - vysokopevnostná funkčná tkanina, hlavná časť 2: 42 % polyamid (Cordura®) + 29 % polyamid (nylon) + 17 % polyester (Aerocool) + 12 % polyuretán, DWR - priedušná tkanina odolná voči oderu, podpora: 80 % polyamid (nylon) + 20 % polyuretán (elastan) - funkčná elastická tkanina

Veľkosti

Pánske veľkosti - Direct Alpine

Nohavice


XS S M L XL XXL
bočná dĺžka nohavíc 96 100 104 108 112 114
obvod pásu 74 78 82 86 90 94
obvod sedu 92 96 100 104 108 112


Veľkostné tabuľky prosím považujte za orientačné. Presné rozmery jednotlivých partií sa u rôznych produktov môžu líšiť - záleží na konkrétnom materiáli a aktivite pre ktorú je navrhnutý. Pamätajte na to, že výber vhodnej veľkosti je vždy veľmi individuálny, každý užívateľ môže preferovať iný typ strihu (voľnejšie vs priliehavejšie, dlhšie vs kratšie atď.).

Strihy všetkých našich produktov vychádzajú z jedného základu. Teda ak máte od nás už vyskúšanú veľkosť L a sedí Vám, teda aj ostatné produkty veľ. L Vám budú sedieť. Pre kontrolu si nájdite svoje rozmery vo veľkostnej tabuľke (merajte sa bez oblečenia). To, že niektoré L (napr. Devil bunda a Belay bunda) sú veľkostne (šírka) odlišné je zámerné. Naše oblečenie možno vrstviť a teda Devil bunda (L) ako vrchná je väčšia ako bunda Belay (L). Teda všetky vrstvy oblečenia (od podního bielizne po vrchné) veľkosti L, nemusíte kombinovať viac veľkostí.

Určíte rozdiely sú aj v sériách. Pre Mountain top a Climbing sú strihy proporčne viac na telo, tieto produkty sú špecificky určené pre dané použitie a anatomické vypracovanie je pre uvažované aktivity dôležité.
Naproti tomu v sériách Outdoor Activ a Street sú pri rovnakej veľkosti (zodpovedá veľ. Tabuľke) strihy voľnejšie a umožňujú prípadné vrstvenia pod bundy aj nohavice. Univerzálny, celoročné použitie pre všetky aktivity je pre tieto série žiadané.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)