Funkčná bielizeň LASTING A SENSOR až -30% NAKUPOVAŤ >>

Bunda Direct Alpine Cyclone Lady mango/brick

Bunda Direct Alpine Cyclone Lady mango/brick

zľava

Ultraľahká dámska bunda Cyclone .. viac

Dostupnosť: do 3 dní

216,50
-10%
194,90

Bunda Direct Alpine Cyclone Lady mango/brick

Je to nevyhnutný spoločník na rýchle a ľahké horské dobrodružstvá. S hmotnosťou menej ako 180 g, ľahko zbaliteľná do kapucne a ľahko umiestniteľná v ruke pomocou elastického pásu je určená na beh v nepriaznivom počasí, vysokohorskú turistiku, trailový beh, cyklistické výlety a dokonca aj skialpinizmus. Vďaka špičkovému materiálu Gelanots chráni pred vetrom a dažďom a je tiež vysoko priedušný. Jednoduché členenie zabezpečuje ľahké vypchávky a tvarovanie ženských línií, ale zároveň neobmedzuje pohyb. Jedno dostatočne veľké vrecko, zabezpečené nepremokavým zipsom prekrytým chlopňou, slúži na všetky nevyhnutnosti, ktoré potrebujete mať po ruke. Reflexné prvky umiestnené na kapucni a na chrbte zabezpečujú dostatočnú viditeľnosť postavy za zlého počasia. Kapucňa je nastaviteľná pomocou jednosmernej šnúrky v zadnej časti, ktorá zároveň fixuje zbalenú bundu v kapucni. Kapucňa má pútko na zavesenie. Rukávy s otvormi na palce sú dostatočne dlhé, aby chránili chrbty rúk. Otvor na ľavom rukáve, uzavretý vodotesným zipsom, slúži na lepší prístup k hodinkám.

TECHNICKÉ INFORMÁCIE

  • Hmotnosť: 178 g
  • Hlavná časť: 100 % polyamid (nylon) + 100 % polyuretán + 100 % polyamid, DWR - špeciálna 7d podšívka, 3L ultraľahký GELANOTS hardshell 20.000 mm H2O/67.000g/m2/24H
  • Strih: dámsky (REGULAR FIT)


POPIS

  • Jednosmerná šnúrka na stiahnutie v zadnej časti kapucne, ktorá zároveň fixuje zbalenú bundu v kapucni.
  • Otvory v rukávoch chránia chrbát ruky pri športe. Možnosť rozopnutia ľavého rukáva počas sledovania hodiniek.
  • Jedno predné vrecko zabezpečené zipsom a prekryté tvarovanou chlopňou.
  • Stiahnutie spodného okraja jednou rukou.
  • Anatomický rez.
  • Vyrobené v Európe

Veľkosti

Dámske veľkosti

Bundy


XS S M L XL XXL
dĺžka ramena (1) 75 77,5 80 82,4 85 87,5
obvod bokov 88 94 100 106 112 118
obvod hrudi 80 86 92 98 104 110

Obvod hrudi a bokov je meraný so spodnou vrstvou. (1) Dĺžka paže je meraná od krku po zápästie.


Veľkostné tabuľky prosím považujte za orientačné. Presné rozmery jednotlivých partií sa u rôznych produktov môžu líšiť - záleží na konkrétnom materiáli a aktivite pre ktorú je navrhnutý. Pamätajte na to, že výber vhodnej veľkosti je vždy veľmi individuálny, každý užívateľ môže preferovať iný typ strihu (voľnejšie vs priliehavejšie, dlhšie vs kratšie atď.).

Strihy všetkých našich produktov vychádzajú z jedného základu. Teda ak máte od nás už vyskúšanú veľkosť L a sedí Vám, teda aj ostatné produkty veľ. L Vám budú sedieť. Pre kontrolu si nájdite svoje rozmery vo veľkostnej tabuľke (merajte sa bez oblečenia). To, že niektoré L (napr. Devil bunda a Belay bunda) sú veľkostne (šírka) odlišné je zámerné. Naše oblečenie možno vrstviť a teda Devil bunda (L) ako vrchná je väčšia ako bunda Belay (L). Teda všetky vrstvy oblečenia (od podního bielizne po vrchné) veľkosti L, nemusíte kombinovať viac veľkostí.

Určíte rozdiely sú aj v sériách. Pre Mountain top a Climbing sú strihy proporčne viac na telo, tieto produkty sú špecificky určené pre dané použitie a anatomické vypracovanie je pre uvažované aktivity dôležité.
Naproti tomu v sériách Outdoor Activ a Street sú pri rovnakej veľkosti (zodpovedá veľ. Tabuľke) strihy voľnejšie a umožňujú prípadné vrstvenia pod bundy aj nohavice. Univerzálny, celoročné použitie pre všetky aktivity je pre tieto série žiadané.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)