Funkčná bielizeň LASTING A SENSOR až -30% NAKUPOVAŤ >>

nohavice Direct Alpine Beam anthracite

nohavice Direct Alpine Beam anthracite

novinka zľava

Praktické a pohodlné ľahké cestovné nohavice s rozopínaním nohavíc na dĺžku šortiek. .. viac

Dostupnosť: do 3 dní

114,20
-10%
102,80

nohavice Direct Alpine Beam anthracite

Veľmi obľúbené pohodlné a ľahké cestovné nohavice sú teraz k dispozícii v ECO verzii z recyklovaného materiálu. Vďaka praktickému rozopínaniu nohavíc na dĺžku šortiek s možnosťou rozopnutia spodného dielu na boku sú jasnou voľbou na vaše cestovanie a dobrodružstvá v prírode. Možnosť odopnutia alebo zapnutia spodných častí bez vyzúvania topánok. Zákazník si kúpi 2 nohavice v 1 výrobku. Jednoduchý, dobre padnúci strih s technickými líniami. Veľmi príjemný elastický a v súčasnosti prevažne recyklovaný materiál s úpravou Quick Drying. Skvelé riešenie na cestovanie, turistiku, nordic walking, ideálne aj ako pohodlné nohavice na celodenné bežné nosenie.

POPIS

 • Čiastočne elastický pás s pútkami na opasok Direct Alpine .
 • Dve predné vrecká. Dve stehenné vrecká na zips (vpredu a vzadu).
 • Možnosť rozopnutia nohavíc.
 • Farebné odlíšenie zipsov na nohaviciach na jednoduché rozlíšenie ľavej a pravej strany.
 • Praktické zapínanie na zips po stranách spodných častí. Nemusíte si vyzúvať topánky.
 • Voľný jednoduchý lem nohavíc.
 • UV 50+
 • Vyrobené v Európe
 • Kolekcia leto 21

TECHNICKÉ INFORMÁCIE

 • Farba: khaki
 • Hmotnosť: 407 g (L)
 • Hlavná časť: 94 % polyamid (recyklovaný nylon) + 6 % polyuretán (spandex) - dvojsmerná elastická tkanina
 • Strih muži (REGULAR FIT)

Veľkosti

Pánske veľkosti - Direct Alpine

Nohavice


XS S M L XL XXL
bočná dĺžka nohavíc 96 100 104 108 112 114
obvod pásu 74 78 82 86 90 94
obvod sedu 92 96 100 104 108 112


Veľkostné tabuľky prosím považujte za orientačné. Presné rozmery jednotlivých partií sa u rôznych produktov môžu líšiť - záleží na konkrétnom materiáli a aktivite pre ktorú je navrhnutý. Pamätajte na to, že výber vhodnej veľkosti je vždy veľmi individuálny, každý užívateľ môže preferovať iný typ strihu (voľnejšie vs priliehavejšie, dlhšie vs kratšie atď.).

Strihy všetkých našich produktov vychádzajú z jedného základu. Teda ak máte od nás už vyskúšanú veľkosť L a sedí Vám, teda aj ostatné produkty veľ. L Vám budú sedieť. Pre kontrolu si nájdite svoje rozmery vo veľkostnej tabuľke (merajte sa bez oblečenia). To, že niektoré L (napr. Devil bunda a Belay bunda) sú veľkostne (šírka) odlišné je zámerné. Naše oblečenie možno vrstviť a teda Devil bunda (L) ako vrchná je väčšia ako bunda Belay (L). Teda všetky vrstvy oblečenia (od podního bielizne po vrchné) veľkosti L, nemusíte kombinovať viac veľkostí.

Určíte rozdiely sú aj v sériách. Pre Mountain top a Climbing sú strihy proporčne viac na telo, tieto produkty sú špecificky určené pre dané použitie a anatomické vypracovanie je pre uvažované aktivity dôležité.
Naproti tomu v sériách Outdoor Activ a Street sú pri rovnakej veľkosti (zodpovedá veľ. Tabuľke) strihy voľnejšie a umožňujú prípadné vrstvenia pod bundy aj nohavice. Univerzálny, celoročné použitie pre všetky aktivity je pre tieto série žiadané.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)