Funkčná bielizeň LASTING A SENSOR až -30% NAKUPOVAŤ >>

Tričko Kari Traa Lam Loose Tee 623020 Marin

Tričko Kari Traa Lam Loose Tee 623020 Marin

novinka zľava

Super mäkké, priedušné a hrejivé tričko s krátkym rukávom - základná vrstva zo 100% Merina. .. viac

Dostupnosť: do 3 dní

75,70
-28%
54,70

Tričko Kari Traa Lam Loose Tee 623020 Marin

Športový ženský strih a merino vlna, čo viac si môžete priať na na ceste k rovnováhe tela a duše. Kúsok, ktorý jednoducho musíte mať.
Kto môže potvrdiť funkčnosť a štýl výrobkov Kari Traa ? Reprezentantka Českej republiky v snowboardcrosse a ambasádorka značky Kari Traa , žena v pohybe - Eva Samková.
Voľný strih a športové línie elegantne dokresľujú kontúry ženského tela. Toto tričko je doslova stvorené na dobrodružstvá v prírode. Ploché švy eliminujú odieranie pokožky, 4-cestný strečový materiál kopíruje pohyby vášho tela, keď si ho oblečiete, nebudete ho chcieť vyzliecť.
Mäkká, super priedušná vlna Merino z etických zdrojov poskytuje všetky všetky dokonalé vlastnosti vlny - odolnosť voči zápachu, hypoalergénnosť vlastnosti - zaručené teplo a čisté svedomie.
Certifikát OEKO-TEX® 100 znamená, že žiadna z tkanín nepredstavuje škodlivú látku pre ľudské zdravie.

 • Prírodný materiál odvádzajúci vlhkosť
 • Odolný, 4-cestný strečový materiál
 • Mäkké na dotyk
 • Lichotivé línie strihu
 • Ploché švy pre hladký povrch
 • Strategické panely zo sieťoviny
 • Vyšívané logo
 • Favorit 4 sezóny a bestseller
 • Materiál:
 • Hlavná časť: : 100% merino vlna
  Naša merino vlna je certifikovaná organizáciou IWTO, vysledovateľnosť zdrojov a spravodlivé zaobchádzanie so zvieratami.
 • Strih: voľný strih, okrúhly výstrih

Kari Traa Je nielen šampiónkou vo freestyle lyžovaní s tromi olympijskými medailami, ale aj tvorkyňou úspešnej športovej značky.
Športové oblečenie navrhnuté tak, aby sa presne prispôsobilo ženským tvarom, ale aj požiadavkám aktívneho a športového životného štýlu. Väčšina výrobkov Kari Traa je určená na nosenie pre dospievajúcich. Vďaka vlne Merino je spodná bielizeň hrejivá a zároveň tenká a pohodlná. Kari Traa vyrába aj čiapky a rukavice. Ak hľadáte dámske bundy a nohavice s jedinečným dizajnom, potom ste tiež na správnom mieste. Bundy a nohavice sú jedinečné nielen svojím dizajnom, ale aj tým, že sú šité na mieru pre ženy a perfektne sedia. Nájdete tu aj športové vetrovky, mikiny, ponožky, podprsenky a množstvo doplnkov. Ideálne na aerobik, zumbu, spinning alebo len na beh.
Absolútne jedinečné sú podprsenky Kari Traa. Podprsenky sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálne pohodlie počas športovania. Ramienka sú vystužené, celá podprsenka je bez kostíc, vyrobená z rýchloschnúcej tkaniny a má dokonalý systém zapínania. Vďaka unikátnej kombinácii dvoch tkanín a rôznym smerom rozťahovania zabraňuje nepríjemnému hojdaniu pŕs, a tým nadmernému zaťaženiu a záťaži. Ešte nikdy ste nezažili také pohodlie pri športe a možnosť užiť si každú aktivitu naplno s akoukoľvek podprsenkou.

Technologie

merino vlna®

Merino vlna je veľmi jemná vlna (cca 14-25 mikrónov), Staple 50-150 mm, silne kučeravá, mäkká, pomerne málo lesklá. Plemeno bolo vyvinuté v Španielsku okolo roku 1700, v posledných viac ako 100 rokoch však zaberá Austrálie (spolu s Novým Zélandom) u tohto druhu dominantné postavenie. Austrálska Saxon Merino dáva ročne 3,5-6 kg a Peppino Merino až 18 kg potné vlny. Priemerná výťažnosť (podiel čistého vlákna na celkovej strihoch) presahuje 50%.

 • Vlna Merino dokáže zahrievať aj ochladzovať ľudské telo. Má vynikajúcu schopnosť odvádzať vlhkosť od tela v skupenstve pary.
 • Z hľadiska funkcie jedna z najdôležitejších vlastností. dokáže pojať vlhkosť až do 35% svojho objemu bez toho by to človek pocítil.
 • Vlna nie je vhodné prostredie pre život baktérií.
 • Vlas vlny Merino má hrúbku 15 až 25 mikrometrov. Väčšina ľudí začína cítiť škriabanie od vlákien silnejších ako 28 mikrometrov. Tenšie vlákna neškrabú, pretože sa pri kontakte s pokožkou ohýbajú.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)