Funkčná bielizeň LASTING A SENSOR až -30% NAKUPOVAŤ >>

Pánsky batoh Salewa Mountain Trainer 2 28 L red orange 1292-4150

Pánsky batoh Salewa Mountain Trainer 2 28 L red orange 1292-4150

novinka zľava

Kvalitný batoh .. viac

Dostupnosť: do 14 dní

162,70
-10%
146,40

Pánsky batoh Salewa Mountain Trainer 2 28 L red orange 1292-4150

Mountain Trainer 2 je 28-litrový batoh vhodné na ferraty alebo horskú turistiku. Má dobre vetraný oblasť chrbta a delené ramenné popruhy pre lepšiu priedušnosť a voľnosť pohybu. Táto 28-litrová verzia má zipsový uzáver a jednoduchý prístupný predný priestor.

Suchý spätný kontakt
Jeho kontaktný nosný systém Dry Back Contact udržuje náklad blízko tela zaistí, že váš chrbát zostane suchý. Robí to tak, že umožňuje vyššia spotreba potu na cm² ako pri tradičnej konštrukcii a znižuje teplotu v centrálna zadná plocha vďaka zmenšenej kontaktnej ploche a 3D vzduchu kanály. Bedrový pás má ďalšie pútko na vybavenie, napr. Na mieste karabína via ferrata a praktické vrecko na zips.

Stabilita a kontrola
Pre stabilitu a kontrolu, náš sofistikovaný systém dvojitej kompresie (TCS), ktorá zahŕňa hornú a dolnú kompresiu, takže môžete vždy stabilizovať a vycentrovať náklad. Ľahké delené ramenné popruhy poskytujú lepšiu pohyblivosť ruky a tiež znížiť kontakt s telom, čo podporuje väčšiu komfort pri potení a lepšie prúdenie vzduchu.

Vlastnosti orientované na hory
Medzi hlavné vlastnosti patrí: retiazka, pútka na pripevnenie paličiek, kryt proti dažďu, ľahko prístupné bočné sieťované vrecká, vrecko na bedrovom páse a ďalšie. Vyrobené s použitím udržateľných výrobných postupov a robustný 210 denier recyklovaný nylon ripstop, tento batoh je výrobok SALEWA® Committed.

Parametre

Značky: Salewa
Intrastat: Batohy - 1,20 - 42029291
Dostupnosť: do 14 dní

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)